Wyniki Rankingu Użytkowego 2023 czytaj dalej

Wszystkie psy nagrodzone w rankingu dyplomami otrzymują również darmowe zgłoszenie na jubileuszową Klubową Wystawę Wyżłów Wieleniu Zobrzańskim 30.06.2024.
W związku z tym właściciele nagrodzonych psów proszeni są o kontakt z Klubem przed zgłoszeniem psa na wystawę.

Pointer 

  1. Prikinensis SNOWFLAKE   field trials 85 punktów Zwycięzca Rankingu w Rasie
  2. ANNA field trials 83 punkty
  3. BEL Passionate Chase field trials 19 punktów
  4. REYNO du bois de la Hulaine field trials 10 punktów
  5. NESSOS z Halikarnasu Poland (FCI) field trials 9 punktów
  6. Tamarillo DRAMA QUEEN  field trials 8 punktów
  7. BRONTES z Halikarnasu Poland  field trials 4 punkty

Seter szkocki Gordon

  1. JUNA Tristhanti (FCI) 34 punkty.  Field Trials 6, wielostronny 22, wodny 6 Zwycięzca Rankingu w Rasie
  2. FIREBALL Setamber field trials 6 punktów

Epagneul breton

  1. NAOMI des sentiers du Ramier field trials 158 punktów Zwycięzca Rankingu w Rasie
  2. QUEEN de Coplilla  field trials 120 punktów
  3. O WALTER de la Pinède aux Oliviers  field trials 78 punktów

Mały münsterländer

  1. KARLOS Buszówka field trials 6 punktów Zwycięzca Rankingu w Rasie

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

  1. Pomona's INDIGO  field trials 152 punkty Zwycięzca Rankingu w Rasie
  2. JABLAN of Lester Line field trials 85 punktów
  3. CAPO z Owczej Kolebki (FCI) field trials 28 punktów
  4. DIUK spod Wiecznego Drzewa 12 punktów, field trials 4, wielostronny 8
  5. ELIGIA Keiviento wielostronny 6

Wyżeł węgierski krótkowłosy

  1. RAVEN Ruda Szata field trials 69 punktów Zwycięzca Rankingu w Rasie
  2. NORD Peperoni Team 48 punktów, field trials 36, wielostronne 6, wodny 6
  3. Utazó (FCI) TOGO IRISZ field trials 24
  4. Mezoszepe Vadasz Brinka 20 punktów, field trials 16, wodny 4
  5. PILOT Ruda Szata field trials 13 punktów

Wyżeł weimarski długowłosy

  1. KANTOR Just Dance 32 punkty, wielostronny 24, wodny 8 punktów Zwycięzca Rankingu w Rasie

Wyżeł włoski krótkowłosy

  1. LATINA Venator d’Ursus field trials 16 punktów Zwycięzca Rankingu w Rasie
  2. OLYMPOS Il Mio Ermes degli Dei field trials 4 punkty

Zwycięzca Rankingu w Kategorii konkurs wielostronny

  1. Wyżeł weimarski długowłosy KANTOR Just Dance 24
  2. Seter szkocki Gordon JUNA Tristhanti (FCI) wielostronny 22
  3. Wyżeł niemiecki krótkowłosy DIUK spod Wiecznego Drzewa  wielostronny 8
  4. Wyżeł niemiecki krótkowłosy ELIGIA Keiviento wielostronny 6

Zwycięzca Rankingu w Kategorii cząstkowy konkurs wodny

  1. Wyżeł weimarski długowłosy KANTOR Just Dance wodny 8 punktów
  2. Wyżeł węgierski krótkowłosy  NORD Peperoni Team wodne 6
  3. Seter szkocki Gordon JUNA Tristhanti (FCI) wodny 6 
  4. Wyżeł węgierski krótkowłosy  Mezoszepe Vadasz Brinka wodny 4

Zwycięzca Rankingu w Kategorii Field trial

  1. Epagneul breton NAOMI des sentiers du Ramier field trials 158 punktów 
  2. Wyżeł niemiecki krótkowłosy Pomona's INDIGO  field trials 152 punkty 
  3. Epagneul breton QUEEN de Coplilla  field trials 120 punktów
  4. Pointer Prikinensis SNOWFLAKE   field trials 85 punktów Zwycięzca  i Wyżeł niemiecki krótkowłosy JABLAN of Lester Line field trials 85 punktów
  5. Pointer ANNA field trials 83 punkty
  6. Epagneul breton O WALTER de la Pinède aux Oliviers  field trials 78 punktów
  7. Wyżeł węgierski krótkowłosy RAVEN Ruda Szata field trials 69 punktów
  8. Wyżeł węgierski krótkowłosy  NORD Peperoni Team field trials 36
  9. Wyżeł niemiecki krótkowłosy CAPO z Owczej Kolebki (FCI) field trials 28 punktów
  10. Wyżeł węgierski krótkowłosy  Utazó (FCI) TOGO IRISZ field trials 24

Zwycięzca Rankingu w Kategorii cząstkowy konkurs leśny brak klasyfikacji

Zwycięzca Rankingu w Kategorii konkurs wszechstronny brak klasyfikacji

Zwycięzca Rankingu w Kategorii cząstkowy konkurs polny brak klasyfikacji

Zwycięzca Rankingu 2023 roku

Epagneul breton NAOMI des sentiers du Ramier field trials 158 punktów

Wicezwycięzca Rankingu  2023 roku

Wyżeł niemiecki krótkowłosy Pomona's INDIGO  field trials 152 punkty

Pełne wyniki wyżłów startującyh w rankingu Link