Klub Wyżłów – Komisja ZG ZKwP

Certyfikaty użytkowości 2009

nazwa psa rasa właściciel konkurs / FT dyplom
BORIS DI CASCINA CROCE b.i. Stanisławski Lechosław Field Trial II st.
MEWA Barłóg cz.f. Pruszkowski Tadeusz KW Wielostr. I st.
MIOT Barłóg cz.f. Pruszkowski Tadeusz KW Wielostr. II st.
Pluto z Brezove strane cz.f. Mizerski Zbigniew KW Wszechstr. I st.
LIRIC NONE SO SPECIAL g.s. Wendołowska Monika Field Trial II st.
VALENTINE Klan Basów g.s. Mordwa A., Witkowska A. Field Trial III st.
HAGA Brutar p. Tarnowski Jan Field Trial I st.
PERSA Wilczy Raj p. Szafran Barbara Field Trial III st.
KASTOR z Halikarnasu p. Szafran Barbara Field Trial II st.
KORA z Halikarnasu p. Szafran Barbara Field Trial I st.
FAST Brzezowianka p. Pakuła Lech Field Trial III st.
PANTER Wilczy Raj p. Matyjewicz Michał Field Trial II st.
Barba Pointa (FCI) TACHION p. Filipczak Dariusz KW Wielostr. II st.
Irishberry YOGIBEAR JUNIOR s.i. Dembowski Ireneusz Field Trial III st.
KARMINO MADE FEBRUARY IN DUBLIN s.i. Dembowski Ireneusz Field Trial III st.
PALINKA Rude Ziółko s.i. Bartoszewicz A.,Czechowska R. Field Trial III st.
PALISANDER Rude Ziółko s.i. Ewa Sądej Field Trial III st.
DUKAT Epaton s.b. Polykarpou Urszula Field Trial II st.
BONA ze Świętokrzyskiej Kępy s.b. Cichoń Jakub Field Trial I st.
FRYGA Czarny Dwór ze Skolnitego w.n.k. Witosz Konrad Field Trial I st.
FURIA Czarny Dwór ze Skolnitego w.n.k. Wegner Monika, Beata KW Wielostr. III st.
TOGO z Tarnowskiej Krainy w.n.k. Trzeciakowski Andrzej KW Wielostr. II st.
BAR VON DER NACHTWEIDE w.n.k. Trzcińska Małgorzata KW Wielostr. II st.
Barney vom Kalkrieser Berg w.n.k. Rębarz Sylwia Field Trial I st.
TIM Myśliwski Tabor w.n.k. Oleksik Bogdan Field Trial I st.
MEA Wyżeł PL. w.n.k. Narytnyk Jarosław Field Trial III st.
NORTON z Czarnego Dworu w.n.k. Kolano Bogdan KW Wielostr. II st.
ZUZIA ze Snu Nemroda w.n.k. Jędrocha Adam Field Trial I st.
GRAF z Czarnego Podmuchu w.n.k. Dziedzic Piotr Field Trial I st.
KARINO Kabri w.n.k. Dybała Maciej KW Wielostr. III st.
HANA ze Snu Nemroda w.n.k. Cichoń Izabela i Waldemar Field Trial I st.
DON z Czarnego Dworu w.n.k. Burski Wojciech Field Trial I st.
DONA z Czarnego Dworu w.n.k. Burski Wojciech Field Trial III st.
ALFA Koneckie Bory w.n.k. Adamczyk Jan KW Wielostr. II st.
GRETA z Czarnego Podmuchu w.n.k. Adamczak Danuta Field Trial II st.
IGA Henmar w.n.sz. Maternowski Maciej KW Wielostr. I st.
ISHTAR Silver Princes w.w.k. Wygocka Anna KW Wielostr. III st.
APEL Bielańska Sfora w.w.k. Ostrowska Zofia KW Wielostr. I st.
BIRKA z Grzybówki Kłajowskiej w.w.k. Jankowski Tomasz Field Trial I st.
Dina Meryben w.węg.k. Gottel Tomasz Field Trial I st.