Klub Wyżłów – Komisja ZG ZKwP

CERTYFIKATY UŻYTKOWOŚCI 2016

nazwa psa

rasa

właściciel

dyplom

EVITA z Czarnego Dworu (FCI)

w.n.k.

Wojciech Burski

KW

I/256

BONA BONITA spod Wiecznego Drzewa (FCI)

w.n.k.

Cezary Baryga

KW

III/215

WOLFRAM Szara Sfora

w.w.k.

Marek Biernacki,  Izabela Biernacka

KW

I/265

HARDY Magnus

w.n.sz.

Jacek Duplicki

KW

III/220

BEST POWER FROM Setamber (FCI)

s.s.g.

Joanna Gerung

FT

I/6

WALERIA Alexandretta

w.n.k.

Michał Gocyla

KW

I/254

HEART BREAKER Alive Silver (FCI)

w.w.k.

Magdalena Hoffmann

FT

III/2

GARDEN STAR’S IRISH UNIQUE

s.i.

Aleksandra Janek

FT

II/4

ZARA Goniec Małopolski (FCI)

w.węg.k.

Katarzyna Jasnosz

FT

II/5

ZULUS z Lasu Łęgowego

w.n.k.

Michał Klafczyński

KW

I/221

CORIANDER Rude Ziółko

s.i.

Lucyna Kobylańska

FT

I/8

CELT Flaver z Cisowego Lasu (FCI)

w.węg.k.

Monika Krupińska

KW

III/241

ZAIK z Bażanieckich Pól

w.n.sz.

Marek Piotr Krzemień

KW

I/261

OMYK Moon Eyes (FCI)

w.n.k.

Urszula Lichniak

Adam Kun

KW

I/239

DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny (FCI)

s.s.g.

Benita Malicka

FT

II/3

HEBAN Theogonia Black (FCI)

w.n.k.

Anna Mieczkowska-Rychel

FT

II/3

VOLCANO OF PASSION Setamber (FCI)

s.s.g.

Beata Milczarczyk

FT

I/7

HEROINE OF WISDOM All Irish Gold (FCI)

s.i.

Katarzyna Milewska-Wilk

FT

III/1

BONA Imperial Weimaraner (FCI)

w.w.k.

Sylwia Mokry

FT

I/8

FERA Ruda Szata (FCI)

w.węg.k.

Alicja Nowacka

FT

III/2

HAMAR z Tałchejów

w.węg.k.

Lilianna Orzechowska

FT

II/4

TIKA Kajminia (FCI)

w.n.k.

Rafał Owca

KW

I/276

LENNY z Więcborskich Pól

p.

Bogdan Pawłowski

KW

III/204

TARA FLOWER OF SCOTLAND Tesab-Aksed

s.s.g.

Agata Rusinek

FT

III/3

INCREDIBLE INDYA Alive Silver (FCI)

w.w.k.

M. Sekular-Łuczak, Marcin Łuczak

FT

I/6

BRYZA z Wejherowskiej Bukowiny (FCI)

cz.f.

Tomasz Sławiński

KW

III/237

ARKO z Wejherowskiej Bukowiny (FCI)

cz.f.

Tomasz Sławiński

KW

II/230

HARPOL z Tałchejów

w.węg.k.

Eryk Sokołowski

FT

I/7

PRAGA Duch Basty (FCI)

sp.i

Maciej Stempkowski

KW

III/186

ROMA Kajminia (FCI)

w.n.k.

Paweł Surtel

KW

I/253

MAJA z Halikarnasu Poland (FCI)

p.

Magdalena Szafran, Krzysztof Sulej

FT

I/6

JAWOR Brutar

s.i.cz-b.

Jan Tarnowski

FT

I/8

FLORA JA-STA CZECH

w.n.k.

Paweł Tomaszewicz

KW

I/254

AMPER Wunderfeld (FCI)

w.n.k.

Paweł Tomaszewicz

KW

I/253

SOLEI Magyar Tim (FCI)

w.węg.k.

Patrycja Warchoł

FT

I/6

CATYA vom Ruhlskopf

w.n.sz.

Patrycja Włodarska

KW

II/253

LADY GODIVA Lofty (FCI)

s.i.

Ewa Wójcik-Maksymiec

FT

III/2

RITA Kajminia (FCI)

w.n.k.

Krzysztof Wydmuch, Marcin Bobola

KW

I

Utazo (FCI) BORFUGE

w.węg.k.

Maciej Zajączkowski

KW

III/228

FT – Field Trials, KW – Konkurs Pracy Wyżłów