Klub Wyżłów – Komisja ZG ZKwP

XVII Klubowa Wystawa Wyżłów 2010 – WYNIKI

Poznań-Antoninek, 28-05-2010

BEST IN SHOW
1. Wyżeł niemiecki Krótkowłosy – Don Z Czarnego Dworu
2. Seter Irlandzki  – Lofty  DESPERADO
3. Seter szkocki gordon  – ASTI z Ojcowskiej Doliny
4.  Wyżeł Węgierski  – FOLUSZ z Tałchejów

BIS BABY:
1. MERCI z Czarnego Dworu (wnk)
2. TEQUILLA Mon Tresor  (
Braque D’Auvergne)
3. Paramita ADVENTURE AMANDE  (sa)

BIS SZCZENIĄT:
Gardensett SCARLETT O’HARA, si

BIS JUNIOR:
1. NUMBER ONE Diervilla, seter angielski
2. DANTON Atria Cordis, wwk
3. Speedline’s ARCHIBALD, pointer
4. NEMESIS Kaladan, seter szkocki gordon

BIS WETERANÓW:
1. TELL ME YOU CARE FOR ME Dostojne Szałaputy, si
2. CYGA Relief, pointer

BIS PSÓW UŻYTKOWYCH :
1. DON z Czarnego Dworu, wnk
2. Irish Melody Lacky Lucke, si
3. Fenomena Team Yoshihiro, wwk
4. RUBIA Kaladan, s.g.

KONKURENCJE HODOWLANE

Najlepsza hodowla: Setery szkockie-gordony  Kaladan
Najlepszy reproduktor: seter angielski Temeraire Torrid Zone
Najlepsza suka hodowlana: wyżeł niemiecki krótkowłosy CZAGA z Czarnego Dworu
Najlepsza para: DON z Czarnego Dworu i DONA z Czarnego Dworu (wnk)

WYNIKI W RASACH

Braque D’Auvergne – Vladimir Piskay
psy – dogs
kl. młodziezy – junior class
1. CIRIUS Mon Tresore d’Amoure – dosk. 1, Zw. Mł, NJ, BOB, Mł. Zw. Klubu

suki – bitches
kl. baby  – baby class
2. TEQUILLA Mon Tresor – WO, Best Baby

Mały Münsterländer – Vladimir Piskay
psy – dogs
kl. młodzieży – junior class
3. XIP od Pstruzi Ricky – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu, NJ, BOB

suki – bitches
kl. młodzięzy – junior class
4. NELLY Hulczyńska Zgraja – dosk. 2
5. NIVA Eben-Ezer – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu

Pointer – Jadwiga Konkiel
psy – dogs
kl. młodziezy – junior class
6. Speedline’s ARCHIBALD – dosk. 1, Mł. Zw. Klubu, NJ
7. ARON Kozłowiecki Bór  – NB

kl. użytkowa – working class
8. KASTOR z Halikarnasu – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

suki – bitches
kl. młodziezy – junior class1
9. Shadesett LEVE CERCLE – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu

kl. otwarta – open class    1
10. GIZA z Więcborskich Pól – NB

kl. użytkowa – working class 1
11. KORA z Halikarnasu – dosk. 1, CWC

kl. championów – champion class    2
12. Scolopax Amico BORA – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu
13. FILA Brzezowianka – NB

kl. weteranów – veteran class   1
14. CYGA Relief – dosk. 1

Seter Angielski – Piotr Król

psy – dogs
kl. baby  – baby class 1
15. Paramita ADVENTURE AMANDE – WO, Best Baby

kl. młodziezy – junior class1
16. ACRUX Grey Shadow Of Imladris – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu, NJ

kl. otwarta – open class    1
17. Naugty Boy Elater Polonica  –

kl. użytkowa – working class 1
18. LLEYTON of Meadow`s Brook –

kl. championów – champion class    2
19. IMIR ILION Elater – dosk. 2
20. QUITE A STAR Venatrisett – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

suki – bitches
kl. młodziezy – junior class1
21. UMBRIDGE Magenta in Blue – dosk. 1, Zw. Mł, Mł. Zw. Klubu
kl. pośrednia – intermediate class   2
22. Meldor-Sett Deep Emotion Lofty – dosk. 2
23. MISS MAMBA Venatrisett – dosk. 1, CWC

kl. otwarta – open class    4
24. BIERKA Venandi Peritus – dosk. 3
25. Nadine Elater Polonica – dosk. 2
26. NATURAL BEAUTY Elater Polonica – dosk. 1, CWC
27. TICHUANA Magenta in Blue – NB

kl. championów – champion class    4
28. CORLA DEW Magenta in Blue – NB
29. Inez Kenobi Elater – dosk. 3
30. Silvanus ORNELLA – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu
31. Silvanus PENELOPE – dosk. 2

Seter Irlandzki – Piotr Król
psy – dogs
kl. szczeniąt – puppy class   1
32. Cordarragh Picasso – WO

kl. młodziezy – junior class4
33. Meldor-Sett /FCI/ EYE CATCHER – dosk. 4
34. NUMBER ONE Diervilla – dosk. 1, Zw. Mł, Mł. Zw. Klubu, NJ
35. ROMEO z Orszaku – dosk. 3
36. Salford Wizard z Arislandu – dosk. 2

kl. pośrednia – intermediate class   2
37. Neiven Amor’s Arrow – dosk. 1, CWC
38. Meldor-Sett /FCI/ ENDURING GLORY – dosk. 2

kl. otwarta – open class    1
39. Hey Jude z Arislandu  – dosk. 1, CWC

kl. użytkowa – working class 1
40. Irish Melody LUCKY LUKE – dosk. 1, CWC
kl. championów – champion class    3
41. Argo Rysi Wykrot  – dosk. 2
42. Lofty DESPERADO – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB
43. Wilhelm Tell z Arislandu – NB

kl. weteranów – veteran class   2
44. Allodee Cinammons – dosk. 2
45. TELL ME YOU CARE FOR ME Dostojne Szałaputy – dosk. 1

suki – bitches
kl. szczeniąt – puppy class   1
46. Gardensett SCARLETT O,HARA – WO, Best Baby

kl. młodziezy – junior class5
47. Meldor-Sett (FCI) EDGE OF HEAVEN – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu
48. Copper’s IT’S A KIND OF MAGIC – dosk. 2
49. NOULA Diervilla – dosk. 3
50. RHEA z Orszaku Chrobrego – dosk
51. USS VIRGINIA z Arislandu – dosk. 4

kl. pośrednia – intermediate class   3
52. GLORIA z Mahagonii – dosk. 1, CWC
53. LEGENDA z Orszaku Chrobrego  – dosk. 2
54. LENA z Orszaku Chrobrego – NB

kl. otwarta – open class    3
55. Blever’s /FCI/ ANIMA SORELLA – dosk. 1, CWC
56. Lofty DAKOTA – dosk. 3
57. LOLA RUN Diervilla – dosk. 2

kl. użytkowa – working class 1
58. GIPSY FLOWER z Arislandu – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu

kl. championów – champion class    2
59. ENGLISH QUEEN OF BEAUTY Z ARISLANDU – dosk. 1, CWC
60. FLINTA Rude Ziółko – NB


Seter Irlandzki Czerwono-Biały – Piotr Król

suki – bitches
kl. otwarta – open class    1
61. ARWENA Shadow Dog – NB

Seter Szkocki (Gordon)  – Piotr Król

psy – dogs

kl. pośrednia – intermediate class   1
62. VALDIEU Klan Basów – dosk. 1, CWC

kl. otwarta – open class    1
63. PORTER Kaladan – dosk. 1, CWC

kl. championów – champion class    1
64. ASTI z Ojcowskiej Doliny – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

suki – bitches
kl. młodziezy – junior class1
65. NEMESIS Kaladan – dosk. 1, Zw. Mł, Mł. Zw. Klubu, NJ

kl. pośrednia – intermediate class
66. JOY Gordonkowy Zakątek – NDO
67. VALENCJA Klan Basów – dosk. 1, CWC

kl. otwarta – open class
68. ARNICA MONTANA Maniana Garden – dosk. 1, CWC

69. PADME Kaladan – dosk. 2

kl. użytkowa – working class 1
70. RUBIA Kaladan – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu

Wyżeł Niemiecki Długowłosy – Vladimir Piskay
psy – dogs
kl. otwarta – open class    1
71. ALF vom Peterswald – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB


Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy – Vladimir Piskay

psy – dogs
kl. młodziezy – junior class4
72. ATAMAN z Hubertowych Łowisk – dosk. 2
73. CYRUS Theogonia Black – dosk. 3
74. INTI Moon Eyes – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu, NJ
75. URAN z Tarnowskiej Krainy – dosk. 4

kl. otwarta – open class    1
76. DINO z Króliczego Dołka – NB

kl. użytkowa – working class 1
77. DON z Czarnego Dworu – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

kl. championów – champion class    2
78.  DOR Jasenky – dosk. 1, CWC

79 . FIORD CZARNY DWÓR ze Skolnitego – dosk. 2

suki – bitches
kl. baby  – baby class 1
80. MERCI z Czarnego Dworu – WO, Best Baby

kl. szczeniąt – puppy class   1
81.  GITA z Koszanowa – WO, N.Sz.W.R

kl. młodziezy – junior class4
82. AJTRA z Hubertowych Łowisk – dosk. 3

83. IFE Moon Eyes – dosk. 4
84. IRA Moon Eyes – dosk. 1, Zw. Mł, Mł. Zw. Klubu

85.  KORA vom Jagdhundegestirn – dosk. 2

kl. pośrednia – intermediate class   1
86. BORA Hekaniero – NB

kl. otwarta – open class    1
87. APOLLA Myśliwski Tabor – dosk. 1, CWC

kl. użytkowa – working class 3
88. FRYGA CZARNY DWÓR ze Skolnitego – dosk. 3
89. HANA ze Snu Nemroda – dosk. 2
90. HEDER Moon Eyes – dosk. 1, CWC

Klasa kl. championów – champion class
91. DONA z Czarnego Dworu – dosk. 1, CWC

Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy – Vladimir Piskay
psy – dogs
kl. użytkowa – working class 1
92. CESARIO-AMIGO MAXI-YAR – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu

suki – bitches
kl. otwarta – open class    2
93. TESA z Szubina – BDB 2
94. ULME III v.d. Wupperaue – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

Wyżeł Weimarski Krótkowłosy –  Jadwiga Konkiel

psy – dogs
kl. szczeniąt – puppy class   1
95. DIUK Formantis – WO, N.Sz.W.R

kl. młodziezy – junior class1
96. MAESTRO A-Awa – dosk. 2
121. DANTON Atria Cordis – dosk. 1, Zw. Mł, Mł. Zw. Klubu, NJ

kl. pośrednia – intermediate class   1
97. Weimaranus /FCI/ MOON OVER BROADWAY – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

kl. użytkowa – working class 1
98. Fenomena Team Yoshihiro – dosk. 1

kl. championów – champion class    2
99. Nani’s CLAY PIGEON – NB
100. FRITZ Duma Kazana – dosk. 1, CWC

suki – bitches
kl. baby  – baby class 1
101. Meander Skim Fala Love’a  – NB

kl. szczeniąt – puppy class   1
102. CHERISH YOUR NANI’S LOVE Meander – NB

kl. młodziezy – junior class3
103. AXA z Zebrzydowic – NB
104. DISCO AT FRED’S Fala Love’a  – dosk. 2
105. OLGA Imperium Star – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu

kl. pośrednia – intermediate class   2
106. MY BLUEBERRY NIGHT Fala Love’a – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu
107. Fenomena Team /FCI/ YOKO – dosk. 2

kl. otwarta – open class    6
108. CREAZY GIRL Ameba – dosk. 3
109. DAGA Niewierskie Łąki – BDB 6
110. Weimaranus /FCI/ EXCLUSIVE VELVET – dosk. 2
111. HAZA Grey Fellow – dosk. 1, CWC
112. Raga A-Awa – BDB 5
113. Fenomena Team /FCI/ ZELDA – dosk. 4

kl. championów – champion class    1
114. Waldwiese Silver N Jazz – CWC

Wyżeł Węgierski Krótkowłosy –  Jadwiga Konkiel
psy – dogs
kl. otwarta – open class    3
115. COSMO Brożecki Bór – NDO
116. GARET GROF Dolina Mirage – dosk. 2
117. Vadaszfai MORGO – dosk. 1, CWC

kl. użytkowa – working class 1
118. FOLUSZ z Tałchejów – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

kl. championów – champion class    1
119. FORYŚ z Tałchejów – dosk. 1, CWC


Wyżeł Włoski Krótkowłosy – Vladimir Piskay

psy – dogs
kl. młodziezy – junior class 2
120. Asterix z Polany Kłapouchego – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu

kl. otwarta – open class    1
122. Plutone di Regione Montagnosa – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu

suki – bitches
kl. młodziezy – junior class 1
123. Joneva Red Grouse – dosk. 1, Zw. Mł., Mł. Zw. Klubu, NJ

kl. pośrednia – intermediate class
124. Curlabull Moya – NB

125. NATALE Compatriota di Bonfini – dosk. 1, CWC, Zw. Klubu, BOB

These folks uncovered write my essay free portal for students.

Leave a Comment