Klub Wyżłów – Komisja ZG ZKwP

XX Klubowa Wystawa Wyżłów 2013 wyniki

BIS

1. Seter szkocki gordon  – Rosalie von der Wilden Horde

2. Seter irlandzki mahoniowy -Salford Lee z Arislandu

3. Wyżeł niemiecki krótkowłosy – OZZY z Czarnego Dworu

4. Bracco italiano  – MARIO BELLINI di Ala d’Oro

Najlepszy pies użytkowy

1. HANA ze Snu Nemroda

2. Lofty DESPERADO

3. FOLUSZ z Tałchejów,

4. ACRUX Grey Shadow of Imladris,

Najlepszy weteran

1. ARIA Bielańska Sfora,

2. CZUSZKA z Tałchejów

3. LLEYTON of Meadow`s Brook

4. AFRA z Osiedla Amelin,

Najlepszy junior

1. Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO

2. MARIO BELLINI di Ala d’Oro

3. FLEUR Silver Friend

4. DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny

Najlepsze szczenię

1. DHANYA z Karczewskiej Zagrody

2. LARSON Black Ivy

3. CHILI z Czarnego Dworu

4. REVEL Magyar Tim

Najlepsze baby

1. DIANA z Hubertowych Łowisk

2. Soley Żywiecki Trop z Arislandu

3. Weimaranus NEW HOPE

Najlepsza Hodowla

1. Wyżły niemieckie krótkowłose  – ze Snu Nemroda

2. Pointery  – z Halikarnasu

3. Setery irlandzkie – Lofty

Najlepszy reproduktor

1. DOR Jasenky – wyżeł niemiecki krótkowłosy

2. TOR ze Štipek – wyżeł niemiecki krótkowłosy

3. Wansleydale ORSZAK PRINCE – seter angielski

Najlepsza suka

1. TEQUILA SPECIAL SOUR Mahoniowa Bryza – seter irlandzki

2. ADORA Theogonia – wyżeł niemiecki krótkowłosy

3. AFRA z Osiedla Amelin – wyżeł niemiecki krótkowłosy

Najlepsza para

1. Barbara Szafran, pointer

– pies: AJZON z Halikarnasu

– suka: KORA z Halikarnasu

2. Andrzej Solga, wyżeł weimarski krótkowłosy

– pies: OWNER OF THE LONELY HEART Star of Elune

– suka: AMAZING LILLI Greyshot

3. Anna Maliszewska, wyżeł włoski krótkowłosy

– pies: MARIO BELLINI di Ala d’Oro

– suka: PISTACJA Canero Bas

Najmłodszy pies wystawy

Canis Fortuna WESTA

Najstarszy pies wystawy

CASANOVA z Magurskiej Krainy

RING 1 – Sędzia: Alenka Pokorn (SLO):

SETER ANGIELSKI

Psy

Klasa młodzieży 1

17 Tristan Simarilion  – dosk. 1, Mł. Zw. Klubu

Klasa pośrednia  2

18 Latin Lover DRUMMER BOY  – dosk. 1, –

19 LORD LORIEN Elater Polonica – bdb 2,

Klasa otwarta 2

20 ADVENTURE AMANDE Paramita – dosk. 2

21 LEONARDO DA VINCI ELATER POLONICA – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa  1

22 ACRUX Grey Shadow of Imladris – dosk. 1, CWC, BIS PSÓW UŻYTKOWYCH IV

Klasa championów 2

23 Naughty Boy Elater Polonica – bdb 2

24 RAVEN White Magenta – dosk. 1, CWC, Zw.Klubu

Klasa weteranów 2

25 CASANOVA z Magurskiej Krainy – dosk. 2

26 LLEYTON of Meadow`s Brook- dosk. 1, Najlepszy Weteran w Rasie, BIS WETERANÓW III

Suki

Klasa młodzieży 2

27 Pasja z Orszaku Chrobrego – dosk. 2

28 Tillia Simarilion – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

Klasa pośrednia  2

29 LAURA LIWIA Elater Polonica – CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

30 STARLIGHT  Magenta in Blue – dosk. 2

Klasa otwarta 2

31 JOSEPHINE BAKER Marisett – dosk.  1, CWC

32 NADINE Elater Polonica – dosk. 2

Klasa championów 2

33 KSĄŻĘCA CYRKONIA z Orszaku Chrobrego – dosk. 1, CWC

34 Silvanus PENELOPE – nb

WYŻEŁ  WEIMARSKI DŁUGOWŁOSY

Psy – Klasa użytkowa

122. DEANO z Šafranice – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

Suki – Klasa młodzieży

123. Waldwiese CONTRA FENOMENA TEAM – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

Suki – Klasa championów

124. BALLISTA z Duboveho navrsi – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

Psy – Klasa baby

125 Weimaranus NEW HOPE – w.o.1, Najlepsze Baby w Rasie, BIS BABY III

126 SILVER DUST Zielone Chrusty – w.o. 2

Psy – Klasa młodzieży

127 Ghostwind THE LIONS PRIDE – dosk.1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Psy – Klasa pośrednia

128 ORLANDO B. Star of Elune – dosk. 2

129 RED CHILLI Alive Silver – dosk.1, CWC

Psy – Klasa otwarta

130 OWNER OF THE LONELY HEART Star of Elune – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu

131 ZEUS from Kingdom of Sand – nb

Psy – Klasa użytkowa

132 AYRONY Agiber – dosk. 1, CWC

133 JABO After Ishtar – dosk. 2

Psy – Klasa championów

134. ARTHUR ELWOOD Agamysh – dosk. 2

135. BRUNO Grey Passion – dosk. 1, CWC

136. Camelot’s SOME LIKE IT HOT – nb

Suki – Klasa baby

137. BORN TO BE WILD Just Weimaraner – w.o. 2

138. Canis Fortuna WESTA – w.o. 1

139. ZNANA WANDA KUKAKUK Imperium Star – nb

Suki – Klasa młodzieży

140. AMAZING LILLY Greyshot – dosk. 2

141. CAYENNE Grey Passion – dosk.

142. FLEUR Silver Friend – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BOB, BIS JUNIOR III

143. TIME OF LADY INEZ Alive Silver – dosk. 4

144. TRUE LOVE Alive Silver – dosk. 3

Suki – Klasa otwarta

145. KAYA Grey Fellow – dosk. 3

146. MESSI Weimaraners House – dosk. 4

147. VIVA Silver Friend – dosk. 2

148. ZETA from Kingdom of Sand – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

Suki – Klasa użytkowa

149. JEZABEL Grey Fellow – nb

Suki – Klasa championów

150. BARCA FROM THE GREY TEAM Szara Wiara – dosk. 3

151. ISABELLE ADJANI Imperium Star – nb

152. SWEET NOISE Atria Cordis – dosk. 1, CWC

153. SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna – dosk. 2

Suki – Klasa weteranów

154. ARIA Bielańska Sfora – dosk. 1, Najlepszy Weteran w Rasie, , BIS WETERANÓW I

RING 2 – Pedro Luis Sanches Delerue (P):

MAŁY MÜNSTERLÄNDER

Psy

Klasa pośrednia  1

3 BART od Dlouhe strouhy – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Suki

Klasa szczeniąt  1

4 BONA z Kończyckiej Wsi – w.o. 1, Najlepsze Szczenię w Rasie

Klasa otwarta 1

5 LIWIA z Puszczy Mariańskiej – nb

POINTER

Psy

Klasa młodzieży 1

6 Ajzon z Halikarnasu – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Klasa otwarta 1

7 COCOS z Karczewskiej Zagrody – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

Klasa użytkowa  1

8 Kastor z Halikarnasu – dosk. 1, CWC

Suki

Klasa szczeniąt  1

9 DHANYA z Karczewskiej Zagrody – w.o.1, Najlepsze Szczenię w Rasie, BIS SZCZENIĄT I

Klasa młodzieży 2

10 Wind Tamer CYNTIA CLEO – bdb 2

11 CHESTERHOPE FRANKA – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

Klasa użytkowa  1

12 HERSE z Halikarnasu – dosk. 1, CWC

Klasa championów 4

13 AQUA z Karczewskiej Zagrody – nb

14 Scolopax Amico BORA – dosk. 3

15 Scolopax Amico BRENEKA – dosk. 2

16 Kora z Halikarnasu – dosk1, CWC Zwycięzca Klubu, BOB

SETER IRLANDZKI MAHONIOWY

Psy

Klasa młodzieży

35 CEDRIK Rysi Wykrot – dosk 2

36 EMOTION BOY Lofty – bdb 4

37 Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BIS JUNIOR I

38 Ebony-Sett FLASHING FORDANCER – dosk. 3

Klasa pośrednia

39 CINAMON Lofty – dosk. 2

40 DELGADO Rysi Wykrot – dosk. 3

41 Fokker’s FOKKER – dosk. 4

42 Copper’s MAGIC MASTER – dosk. 1,  CWC

Klasa użytkowa

43 Lofty DESPERADO –  dosk. 1, CWC, BIS PSÓW UŻYTKOWYCH II

Klasa championów

44 Neiver Amorr’s Arrow – dosk.

45 ARGO Rysi Wykrot – dosk.

46 BAYAMON Wiatr w Polu – dosk. 4

47 GIPSY WIND z Arislandu – dosk. 2

48 Leonard Cohen z Arislandu – dosk.

49 Cordarragh PICASSO – dosk. 3

50 Salford Lee z Arislandu –  dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Suki Klasa baby

51 Silent Night z Arislandu – w.o. 2

52 Soley Żywiecki Trop z Arislandu – w.o. 1, Najlepsze Baby w Rasie, BIS BABY II

Klasa młodzieży

53 EVENFLOW FEVER Diamonds & Rust – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

54 Ebony-Sett FLASHING FENOMENAL – dosk. 2

Klasa pośrednia

55 Dolores Rysi Wykrot – dosk

56 Fokker’s FOKKA – bdb

57 GARDENSETT GABRIELA SABATINI z Arislandu – dosk. 2

58 KASIA OF McBirdy – dosk. 4

59 Lofty LADY GODIVA –  dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu,

60 MYSTERIOUS AUTUM SPIRIT Amber Wind – dosk. 3

Klasa otwarta

61 Brandy Rysi Wykrot – dosk. 4

62 Gardensett Glen Close z Arislandu – dosk. 1, CWC

63 Karmino Made LOVE NOT WAR – bdb

64 MYSTERIOUS SPRING SPIRIT Amber Wind – dosk. 3

65 Gardensett Scarlet Ohara z Arislandu –  dosk. 2

Klasa championów

66 Brigitte Bardot Lofty – dosk. 2

67 Royal Apple All Irish Gold – dosk. 3

68 Salfor Midari z Arislandu – nb

69 EVENFLOW SPRING WAKE UP – dosk. 1,  CWC

Klasa weteranów

70 ITAKA Rysi Wykrot – dosk. 2

71 SPECIAL SOUR Mahoniowa Bryza – dosk 1, Najlepszy Weteran w Rasie

SETER IRLANDZKI CZERWONO-BIAŁY

Psy

Klasa młodzieży 1

72 PRECIOUS DREAMER Shadow Dog – bdb

Suki

Klasa pośrednia  1

73 Corranroo CAROLINE – dosk. 1,  CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Klasa otwarta 1

74 Yesterday’s Hero’s Desire  – bdb

SETER SZKOCKI

Psy

Klasa szczeniąt 3

75 ATREI PRINC Pearl Moravia – w.o. 2

76 HOMER FROM GORDON’S CASTLE Tesab-Aksed – obiecująca 3

77 LARSON Black Ivy – w.o. 1, Najlepsze Szczenię w Rasie, BIS SZCZENIĄT II

Klasa młodzieży 3

78.CAMPOBELLO z Ojcowskiej Doliny – nb

79. DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny –  dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BIS JUNIOR II

80.DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – dosk. 2

Klasa użytkowa 1

81.ARAGON z Ojcowskiej Doliny – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

Klasa championów 1

82.VALEDIEU Klan Basów –  dosk. 1, —

Suki Klasa pośrednia 1

83.Rosalie von der Wilden Horde –  CWC, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS I

Klasa otwarta 1

84.LEELOO Kaladan – bdb

Klasa użytkowa 1

85.RUBIA KALADAN –  dosk. 1, CWC

Klasa championów 2

86.NEMESIS Kaladan – nb

87.NINIL Kaladan – dosk. 1,  CWC

WYŻEŁ  CZESKI SZORSTKOWŁOSY  (FOUSEK)

Suki

Klasa pośrednia  1

88 ARA Bażancia Kraina – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

WYŻEŁ  WŁOSKI KRÓTKOWŁOSY

Psy

Klasa młodzieży 1

169 MARIO BELLINI di Ala d’Oro – dosk. 1,  Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BOB, BIS JUNIOR II

Suki

Klasa otwarta 1

170 PISTACJA Canero Bas – dosk. 1, CWC

Klasa championów 1

171 BISIA z Polany Klapouchego – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

WYŻEŁ  WŁOSKI SZORSTKOWŁOSY

Psy

Klasa championów 1

172 CARLO COLDONI dal Podere Antico – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

Suki Klasa otwarta 1

173 Stannamore CONTESSA LISA ALICIA – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

RING 3 – Tadeusz Chwalny (PL):

GRYFON KORTHALSA

Psy

Klasa championów 1

1 Pheasant Landings ACE OF BIRDS – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Suki

Klasa otwarta 1

2 BARBAREA AYLA v.’t Holtlaand – dosk. 1, Zwycięzca Klubu

Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy

Kl. młodzieży

89 BOSS Keiviento – dosk. 2

90 ELFIN Theogonia Black – dosk. 4

91 Gandalf ze Skolnitego – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

92 OHM z Hubertowych Lowisk – dosk.3

kl.otwarta

93 AMIS z Lasu Łęgowskiego – dosk.2

94 ARS Psarskie Błota – dosk.

95 DASTY vom Schwiechenberg – dosk.

96 DIABLO Theogonia Black – dosk.

97 DONAR Theogonia Black – dosk. 3

98 HUMMER Zielona Brda – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

kl. użytkowa

99 CAMIO Theogonia Black – dosk. 2

100 CHORAŁ ze Snu Nemroda – dosk. 1, CWC

kl. championów

101 ATAMAN z Hubertowych Łowisk – dosk.3

102 CYD Theogonia Black – dosk.2

103 CYRUS Theogonia Black – dosk. 1, CWC

SUKI

kl. baby

104 DIANA z Hubertowych Łowisk – w.o.1, Najlepsze Baby w Rasie, BIS BABY I

kl. szczeniąt

105 CHILI z Czarnego Dworu- w.o. 1, Najlepsze Szczenię w Rasie, BIS SZCZENIĄT III

kl. młodzieży

106 HERA z Cewlinskiego Dębu – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

107 NEFRA Hubertówka znad Parsęty – nie do oceny

108 WILMA z Czarnego Dworu – dosk. 2

kl.posr.

109 DASZA z Cewlińskiego Dębu – dosk. 1, CWC

kl. otwarta

110 DIWA z Cewlińskiego Dębu – dosk

111 DRAKA GRET z Czarnego Podmuchu – dosk. 2

112 HONDA Zielona Brda – dosk. 3

113 OZZY z Czarnego Dworu – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

kl. użytkowa

114 HANA ze Snu Nemroda – dosk. 1, CWC, BIS PSÓW UŻYTKOWYCH I

115 KIJIVU ze Stipek – dosk.2

kl. championów

116 AJTRA z Hubertowych Łowisk – dosk.

117 CZEREMCHA ze Snu Nemroda – dosk. 1, CWC

118 FIONA Kajminia – dosk. 3

119 ROSANNE z Czarnego Dworu – dosk. 2

kl. wetranów

120 AFRA z Osiedla Amelin – dosk., 1, Najlepszy Weteran w Rasie, BIS WETERANÓW IV


WYŻEŁ  NIEMIECKI SZORSTKOWŁOSY

Psy

Klasa pośrednia  1

121 MOOL Patrick Haus – dosk. 1, Zwycięzca Klubu, BOB

WYŻEŁ  WĘGIERSKI KRÓTKOWŁOSY

Psy

Klasa szczeniąt  1

155 REVEL Magyar Tim – w.o. 1, Najlepsze Szczenię w Rasie, BIS SZCZENIĄT IV

Klasa młodzieży 3

156 BRUNO Majesty Thug – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

157 KERES z Tałchejów – dosk. 2

158 KOZAK z Tałchejów – dosk. 3

Klasa pośrednia  1

159 PORTER Pepperoni Team – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta 1

160 CID Gurdau – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa  1

161 FOLUSZ z Tałchejów – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS PSÓW UŻYTKOWYCH III

Klasa championów 1

162 GARET GROF Dolina Mirage – dosk. 1, —

Klasa weteranów 1

163 SKIFF Symetria – dosk., 1

Suki Klasa szczeniąt  1

164 Ruda Sfora AMBER GROF – w.o. 1

Klasa młodzieży 1

165 KÁVA Moja Vizsla – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Klasa pośrednia  1

166 PIRI-PIRI Pepperoni Team – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

Klasa otwarta 1

167 TRIZS Pepperoni Team – dosk. 1, CWC

Klasa weteranów 1

168 CZUSZKA z Tałchejów-dosk  – dosk.1, Najlepszy Weteran w Rasie, , BIS WETERANÓW II

In a situation like this everyone have to consider which website can write my research paper to enjoy great custom writing help.

Leave a Comment