Klub Wyżłów – Komisja ZG ZKwP

XXI Klubowa Wystawa Wyżłów 2014 wyniki

Łowisko k. Rzeszowa 03.05.2014

BEST IN SHOW

  1. CHIQUITA Black Ivy

seter szkocki Gordon

  1. Sangarah CONSPRATION

seter irlandzki

  1. Corranroo CAROLINE

seter irlandzki czerwono biały

  1. FLEUR Silver Friend

wyżeł weimarski krótkowłosy

 

KONKURENCJE FINAŁOWE

 

BIS Młodszych Szczenięt

  1. CELTIC FROST Kochanej Emilki – seter szkocki Gordon
  2. Copper’s SNOWKIDDIN – seter irlandzki
  3. DRZEMLIK Ruda Szata – wyżeł węgierski krótkowłosy
  4. Meldor Sett ORIFLAMME ROYAL – braque de l’Ariege

BIS Szczeniąt

  1. DYLAN ze Snu Nemroda – wyżeł niemiecki krótkowłosy
  2. ZEUS z Halikarnasu –pointer
  3. ENJOY LIFE Just Weimaraner – wyżeł weimarski krótkowłosy
  4. I’MINI Solomia – epaqneul breton

BIS Młodzieży

  1. BART Darbinis Dratas – wyżeł niemiecki szorstkowłosy
  2. DRACARYS Amber Wind – seter irlandzki
  3. AIOBE Shadow Dog – seter irlandzki czerwono – biały
  4. LADY LIBERTY Under Sett – seter szkocki Gordon

BIS Psów Użytkowych

  1. Neiven AMMOR’S ARROW – seter irlandzki
  2. ANTA LAVA Just Weimaraner – wyżeł weimarski krótkowłosy
  3. ACRUX Grey Shadow of Imladris – seter angielski
  4. CARMEN Black Ivy – seter szkocki Gordon

BIS Weteranów

  1. GIPSY WIND z Arislandu – seter irlandzki
  2. RUBIA Kaladan – seter szkocki Gordon

 

 

KONKURENCJE HODOWLANE

Najlepszy Reproduktor

  1. Cordarragh Picasso – seter irlandzki
  2. Bomhund at Greynie – wyżeł weimarski krótkowłosy
  3. Wansleydale Orszak Prince – seter angielski
  4. Laurelhach Legend – seter szkocki Gordon

Najlepsza Suka Hodowlana

  1. Yukki Hill SHADOW OF THE MOON – seter szkocki Gordon

Najlepsza Grupa Hodowlana

  1. Black Ivy – seter szkocki Gordon
  2. Just Weimaraner – wyżeł weimarski krótkowłosy
  3. Lofty – seter irlandzki
  4. z Halikarnasu – pointer

Najlepsza Para Hodowlana

  1. LAMBORGHINI Black Ivy x LULLABY Black Ivy

seter szkocki Gordon

  1. AJZON z Halikarnasu x KORA z Halikarnasu  – pointer
  1. ANTA LAVA Just Weimaraner x ENJOY THE WIND Just Weimaraner  – wyżeł weimarski krótkowłosy

WYNIKI W RASACH WG KART OCEN

FCI 180 – Braque d`Auvergne – (Auvergne Pointing Dog)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa pośrednia

  1. ALZO Ranczo Myśliwego, biało-czarne, 2012-12-22, 12595/XXIV/12, w przygotowaniu (o: CAMARRO Mon Tresore d’Amoure m: Khyannes Fleur d’Hiver), hod. Surma Marian, wł Marian Surma – bdb 1

 

FCI 177 – Braque de l`Ariege – (Ariege Pointing Dog)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa młodsze szczenię

  1. Meldor-Sett ORIFLAMME ROYAL, biało-pomarańczowe, 2013-11-11, 89926/I/13, w przygotowaniu (o: Borthitz des Arbailles m: CIE, Ch.Pl, Lt, Est. Argentia Mist Fadette at Meldor), hod. Renata Olszewska, wł Renata Olszewska – wo 1
Suki

Klasa użytkowa

  1. Argentia Mist FADETTE AT MELDOR C.I.E., FT-I,, biało-pomarańczowe, 2010-02-08, 84053/I/10, PKR.VII-12294 (o: Champagne des Arbailles m: Angel Dust), hod. Christine Masson-Bessiere, wł Renata Olszewska – dosk. 1, BOB

 

FCI 95 – Epagneul Breton  – (Brittany)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa otwarta

  1. HETO, biało-pomarańczowe, 2012-01-10, //, ROI 12/40578 (o: BRYAN m: NAIKE), hod. Marco Mercurio, wł Giuseppe Molinari – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa

  1. JENTREE’S MED MAX, biało-pomarańczowe, 2011-03-12, //, ROI 1235336 (o: COBE m: JENTREE’S SHAINA), hod. Nikola Jentree’s, wł Massimo Mezzalira Molinari – dosk. 1, CWC Zwycięzca Klubu, BOS
Suki

Klasa szczeniąt

  1. I’MINI Solomia, tricolor, 2013-08-04, /XIV/13, w przygotowaniu (o: CAREX DU HAMEAU DE SORNY m: FALVA De La Grange a Rabeau), hod. Dariusz Posiada, wł Józef Kałucki – wo 1, NSZwR
  2. ISTA SOLOMIA, biało-czarne, 2013-11-02, 90346/I/13, w przygotowaniu (o: MAX SOLOMIA m: GEMME DU HAMEAU DE SORNY), hod. Dariusz Posiada, wł Dariusz Posiada – wo 2

Klasa otwarta

  1. GEMME DU HAMEAU DE SORNY Mł.Ch.PL, tricolore-czarny, 2011-03-01, 85450/I/11, PKR.VII-12734 (o: Carex du Hameau du Sorny m: Vanille du Hameau du Sorny), hod. Pierre&annie Willems, wł Dariusz Posiada – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
  2. HIZABO, biało-pomarańczowe, 2012-01-10, 35458/XXII/13, PKR.VII-13974 (o: BRYAN m: NAIKE), hod. Marco Mercurio, wł Giuseppe Molinari – dosk. 2
  3. KAMA Rogowskie Jeziora, biało-czarne, 2010-07-02, 7651/XIV/10, PKR.VII-12386 (o: BALET DE KERANLOUAN m: AFERA Amitycja), hod. Henryk Nawrot, wł Józef Kałucki, wł Maciej Kałucki – bdb 3

 

FCI 107 – Gryfon Korthalsa – (French wire-haired Korthals Pointing Griffon)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa użytkowa

  1. PHEASANT LANDINGS ACE OF BIRDS Ch.PL., KWW-I,, deresz, 2008-06-13, 1425/XXXV/09, PKR.VII-11567 (o: FIRESIDES GREENBRIAR m: WET ACRES KISS ME KATE), hod. Braian L.t. Cagnon & B.k. Karolewski, wł Wiesław Wiesław Węgrzyn & Wojciech Tarnowski – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS
Suki

Klasa championów

  1. BARBAREA AYLA V.’T Holtlaand Ch.PL.,, brązowe z nalotem, 2011-09-12, 86715/I/11, PKR.VII-13138 (o: IRKO II vom Kempter Wald m: AYLA von der Laar), hod. Erick Schouw, wł Patrycja Włodarska – – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

 

FCI 102 – Mały Munsterlander – (Small Munsterlander)

Sędzia – Josef Jursa

Suki

Klasa championów

  1. ABI z Haremu Aresa Ch.PL.,, biało-brązowe, 2011-03-08, 7793/XXIX/11, PKR.VII-12742 (o: Drop z Puszczy Kozienickiej m: Aisha Hovorkova Dvora), hod. Wiesław Król, wł Ewa Domańska-Furmanek – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

 

FCI 1 – Pointer (English Pointer)

Sędzia – John Thirlwell

Psy

Klasa młodsze szczenię

  1. EVERYTHING TO ME z Karczewskiej Zagrody, biało-czarne, 2013-11-30, 89944/I/13, w przygotowaniu (o: COCOS z Karczewskiej Zagrody m: Shadesett Leve Cercle), hod. Magda Karczewska, wł Magda Karczewska – nb

Klasa szczeniąt

  1. ZEUS Z Halikarnasu, biało-pomarańczowe, 2013-10-10, 3867/XXXI/13, w przygotowaniu (o: FORGET ME NOT OF SZEDRESI m: HERSE Z HALIKARNASU), hod. Barbara Szafran, wł Angelika Feculak – wo 1, NSZwR

Klasa otwarta

  1. ARGOS z HALIKARNASU, biało-pomarańczowe, 2012-02-23, 8169/XIV/12, PKR.VII-13445 (o: FORGET ME NOT OF SZEDRESI m: KORA z Halikarnasu), hod. Barbara Szafran, wł Bartosz Kopera – bdb 1

Klasa użytkowa

  1. KASTOR z Halikarnasu C.I.E., Ch.Pracy, FT-II.,, biało-czarne, 2007-12-28, 27381/II/07, PKR.VII-11345 (o: FRODO z Karczewskiej Zagrody m: PERSA Wilczy Raj), hod. Barbara Szafran, wł Barbara Szafran – dosk. 1, CWC

Klasa championów

  1. AJZON z Halikarnasu Ch.PL.,, biało-pomarańczowe, 2012-02-23, 29516/II/12, PKR.VII-13325 (o: FORGET ME NOT of Szedresi m: KORA z Halikarnasu), hod. Barbara Szafran, wł Barbara Szafran – dosk. 2
  2. ARON Kozłowiecki Bór Ch.PL.,, biało-czarne, 2009-01-15, 10667/XXIV/09, PKR.VII-11635 (o: CARLOS od Raroga m: ASTRA Kraśnicka Knieja), hod. Urszula Cisz, wł. Milena Oleszczuk – dosk. 3
  3. COCOS z Karczewskiej Zagrody Ch.PL.,, biało-pomarańczowe, 2011-10-14, 86233/I/11, PKR.VII-13095 (o: Robwyn Dreams Are Free m: AQUILLA z Karczewskiej Zagrody), hod. Magda Karczewska, wł Magda Karczewska – dosk. 1, CWC Zwycięzca Klubu, BOS
Suki

Klasa pośrednia

  1. DHUBRI z Karczewskiej Zagrody, biało-pomarańczowe, 2012-07-28, 12596/XXIV/12, w przygotowaniu (o: ROBWYN DREAMS ARE FREE m: BANDHURA z Karczewskiej Zagrody), hod. Magda Karczewska, wł Radosław Ceglarski – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta

  1. ARTEMIS z Halikarnasu Ch.PL.,, biało-pomarańczowe, 2012-02-23, 29515/II/12, PKR.VII-13324 (o: FORGET ME NOT of Szedresi m: KORA z Halikarnasu), hod. Barbara Szafran, wł Barbara Szafran – nb
  2. DHANYA z Karczewskiej Zagrody Mł.Ch.PL.,, biało-żółte, 2012-07-28, 87810/I/12, PKR.VII-13562 (o: Robwyn Dreams Are Free m: BANDHURA z Karczewskiej Zagrody), hod. Magda Karczewska, wł Magda Karczewska – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa

  1. HERSE z Halikarnasu Ch.Cz., FT-I.,, biało-czarne, 2010-07-22, 34300/XXII/10, PKR.VII-12438 (o: FRODO z Karczewskiej Zagrody m: PERSA Wilczy Raj), hod. Barbara Szafran, wł Krzysztof Sulej – dosk. 1, CWC

Klasa championów

  1. AQUA z Karczewskiej Zagrody Ch.PL.,, biało-pomarańczowe, 2008-06-06, 11430/XXIV/08, PKR.VII-11511 (o: SAREGRESI CASANOVA m: FRIDA z Karczewskiej Zagrody), hod. Magda Karczewska, wł Milena Oleszczuk – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
  2. KORA z Halikarnasu C.I.B., Ch.A., FT-I,, biało-pomarańczowe, 2007-12-28, 26981/II/07, PKR.VII-11004 (o: FRODO z Karczewskiej Zagrody m: PERSA Wilczy Raj), hod. Barbara Szafran, wł Barbara Szafran – dosk. 2

Klasa weteranów

  1. PERSA Wilczy Raj C.I.Bi., Ch.PL., FT-II, biało-czarne, 2005-03-01, 25113/II/05, PKR.VII-9531 (o: ARCHIE z Mesinske Hajovny m: BONA z Kniei nad Browiną), hod. Michał Matyjewicz, wł Barbara Szafran – bdb 1

 

FCI 2 – Seter angielski – (English Setter)

Sędzia – John Thirlwell

Psy

Klasa szczeniąt

  1. ANGEL ELEGANCE magenta-in-blue –, blue belton, 2013-10-24, 90344/I/13, w przygotowaniu (o: KING Magenta-in-blue m: CORAL DEW Magenta-in-blue), hod. Agata Pawlak, wł Aneta Zmarżlak – wo 1, NSZwR

Klasa pośrednia

  1. Quensha NIGHT FEVER, blue belton z podpalaniem, 2012-07-01, 47631/VIII/12, PKR.VII-13586 (o: Mandyset Double Entendre m: ShCh Quensha Little Jeanie), hod. Angela Morgan, wł Zbigniew Dzionek – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta

  1. Silmanhurst CHATACHOOCHEE MAX, tricolor, 2009-07-18, 7614/XIV/09, PKR.VII-12354 (o: Silmanhurst Barnaby Royale m: Silmanhurst Fair Jasmin), hod. C.a. I J.d. Jasper, wł Roland Szydło – bdb 2
  2. DRUMMER BOY Latin Lover, biało-pomarańczowe, 2011-07-26, 24876/III/11, PKR.VII-13037 (o: Fieldplay’s Yankee Doodle at Silvanus m: Blue Baltic’s Surfn’ Catalina), hod. Barbara Gruzzi, wł Jan Cyrulik, Ewa Kik – bdb 1

Klasa użytkowa

  1. ACRUX Grey Shadow of Imladris C.I.E.., FT-III, czarno-białe, 2009-07-20, 24258/III/09, PKR.VII-12046 (o: Silver Fog Velure m: Isztar Imladris Elater), hod. Sylwia Znak, wł Jan Cyrulik, Ewa Kik – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

Klasa championów

  1. KSIĄŻĘCY BRYLANT z Orszaku Chrobrego Ch.PL.,, orange belton, 2009-06-12, 45097/VIII/09, PKR.VII-11974 (o: ShCh Int.Ch CIE Dutch Ch.Ch.Pl Wansleydale Orszak Prince m: Ch.Pl. Lordsett Orient Orchidea), hod. Zbigniew Dzionek, wł Zbigniew Dzionek – dosk. 1
Suki

Klasa otwarta

  1. KSIĄŻĘCA CYRKONIA Z Orszaku Chrobrego, tricolor, 2009-06-12, 82243/I/09, PKR.VII-11853 (o: Wansleydale ORSZAK PRINCE m: Lordsett ORIENT ORCHIDEA), hod. Zbigniew Dzionek, wł Emilia Zielezińska, Dorota Dziekońska – dosk. 3
  2. PASJA z Orszaku Chrobrego, tricolor, 2012-05-01, 13476/IV/12, PKR.VII-13378 (o: Wansleydale Orszak Prince m: Lordsett Orient Orchidea), hod. Zbigniew Dzionek, wł Katarzyna Płaneta –dosk. 1, CWC
  3. SUSAN MAGENTA IN BLUE, orange belton, 2011-10-12, 1668/XXXIX/11, PKR.VII-13488 (o: KING MAGENTA IN BLUE m: TICHUANA MAGENTA IN BLUE), hod. Agata Pawlak, wł Mateusz Nowak – dosk. 2

Klasa championów

  1. Meldor-Sett DEEP EMOTION LOFTY C.I.E., Ch.PL.,, orange belton, 2008-08-28, 35349/XXII/08, PKR.VII-11314 (o: Bournehouse Royal Dremer m: Walkiria z Orszaku Chrobrego), hod. Renata Olszewska, wł Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
  2. JOSEPHINE BAKER Marisett Ch.PL.,, orange belton, 2010-05-17, 86757/I/10, PKR.VII-13241 (o: Wansleydale ORSZAK PRINCE m: BUTTERFLY Marisett), hod. Dorota Dziekońska, wł Emilia Zielezińska – dosk. 2
  3. KSIĄŻĘCA PERŁA Z ORSZAKU CHROBREGO Ch.PL.,, tricolor, 2009-06-12, 35689/XXII/09, PKR.VII-11960 (o: WENSLEYDALE ORSZAK PRINCE m: LORDSETT ORIENT ORCHIDEA), hod. Zbigniew Dzionek, wł Janusz Tomaszkiewicz – dosk. 3

 

FCI 120 – Seter irlandzki –  (Irish Red Setter)

Sędzia – John Thirlwell

Psy

Klasa młodzieży

  1. DRACARYS Amber Wind, mahoniowe, 2013-06-20, 11936/V/13, PKR.VII-14170 (o: Cordarragh PICASSO m: AMBER WIND Lofty), hod. Magdalena Piela, wł Magdalena Piela – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR
  2. Copper’s GYPSY ROSE, mahoniowe, 2013-03-25, 27669/VII/13, PKR.VII-13895 (o: Copper’s MAGISKA UNDER m: Copper’s WINE’N ROSES), hod. Camilla Ostman, wł Agnieszka Szeliga – dosk. 2
  3. Meldor-Sett MIGHTY GAEL, mahoniowe, 2012-11-12, 88181/I/12, PKR.VII-13681 (o: Sh Ch Shenanagin Scholar with Braidmount JW m: CIE, Ch.Pl, Slo, Lt Meldor-Sett Edge of Heaven), hod. Renata Olszewska, wł Renata Olszewska – dosk. 3

Klasa pośrednia

  1. FEROMON LOFTY, mahoniowe, 2012-07-28, 1379/XLIX/12, PKR.VII-13687 (o: Irish Melody Lucky Lucke m: Dakota Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł Anna Skrzyniarz – dosk. 2
  2. LOFTY FRANTIC, mahoniowe, 2012-07-28, 9445/VI/12, PKR.VII-13752 (o: Irish Melody Lucky Luck m: Lofty Dakota), hod. Ewa Wójcik, wł Mariola Cierpicka – dosk. 1

Klasa otwarta

  1. Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO, mahoniowe, 2012-02-01, 1359/XLIX/12, PKR.VII-13299 (o: Cordarragh PICASSO m: COME AS YOU ARE Zambi), hod. Karolina Knapczyk, wł Edyta Górka – dosk. 1, CWC
  2. GARDEN STAR`S Red Bull, rude, 2009-09-19, , SPKP 1764 (o: Sumaric Shadow of Mr.Jingles m: GARDEN STAR`S Light Yoghurt), hod. Laszko Toth, wł Bronislava Glonekova – dosk. 2
  3. LOVEGAME IS OVER Dostojne Szałaputy C.I.E.,, mahoniowe, 2009-08-05, 32836/XXII/09, PKR.VII-11872 (o: AMERICAN DOLLAR z Arislandu m: IMPRESSION Dostojne Szałaputy), hod. Małgorzata Mikuła, wł Sławomir Tkacz – dosk. 3

Klasa użytkowa

  1. Neiven AMOR’S ARROW FT-III, mahoniowe, 2008-11-10, 7224/XIV/08, PKR.VII-11535 (o: CENTRE POINT Zambi m: HAWANA Rude Ziółko), hod. Agnieszka Dufrat, wł Daria Olko – dosk. 1, CWC

Klasa championów

  1. Copper’s MAGIC MASTER, mahoniowe, 2011-07-30, 29197/II/11, PKR.VII-12983 (o: Copper’s Magiska Under m: Lynwood Kiss and Tell Coppers), hod. Camilla Ostman, wł Aleksandra Janik – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS
  2. BAYAMO Wiatr w Polu C.I.E., Ch.PL.,, mahoniowe, 2010-01-21, 83277/I/10, PKR.VII-12209 (o: GIPSY WIND z Arislandu m: JUST A KISS Diervilla), hod. Dorota Fronczyk, wł Dorota Fronczyk – dosk. 2
  3. Lofty ESSENTIAL KILLING Ch.ROM.,, mahoniowe, 2012-05-11, 34698/XXII/12, PKR.VII-13456 (o: IRISH MELODY LUCKY LUKE m: TEQUILA SPECIAL SOUR MAHONIOWA BRYZA), hod. Ewa Wójcik, wł Sławomir Tkacz – bdb
  4. ICY BREEZE Jay Slovak Base Ch.Sk., czerwone, 2007-01-06, , SPKP 1668 (o: Garden Star`s Irish Vagabond m: Cinderella Jay Slovak Base), hod. Sojkova Dagmara, wł Bronislava Glonekova – dosk.
  5. Mayfred MR MUSK MAPLE C.I.E., Ch.PL.,, mahoniowe, 2009-08-03, 82597/I/09, PKR.VII-11883 (o: CIE, GBSHCH Sumaric SHADOW OF MR JINGLES m: Kirkavagh DARARA AT MAYFRED), hod. Dee Rance, wł Anna Wymysłowska – dosk. 2
  6. SALFORD WIZARD Z Arislandu, mahoniowe, 2009-08-25, 7441/XIV/09, PKR.VII-11970 (o: Sumaric Shadow Of Mr Jingles m: This Magic Moment z Arislandu), hod. Jadwiga Konkiel, wł Daria Olko – dosk. 4

Klasa weteranów

  1. GIPSY WIND z Arislandu, mahoniowe, 2005-07-04, 23162/VII/05, PKR.VII-9774 (o: Shandwick TOPAZ m: Vicary’s XUNI), hod. Jadwiga Konkiel, wł Agnieszka Szeliga – dosk. 1, NWwR
Suki

Klasa młodsze szczenię

  1. COOPER`S SNOWKIDDIN`, czerwone, 2013-12-03, , w przygotowaniu (o: Avacet Snowdrift m: Cooper`s Sockerkringla), hod. Camilla Ostman, wł Bronislava Glonekova – wo 1, NMSZwR

Klasa młodzieży

  1. Neiven EMOTIONAL ESSENCE, mahoniowe, 2013-03-14, 89730/I/13, PKR.VII-14156 (o: COPPER\’S MAGIC MASTER m: Neiven ALLEGORICAL ALLUSION), hod. Agnieszka Dufrat, wł Tomasz Skalski – dosk. 2
  2. HARPI Lofty, mahoniowe, 2013-07-01, 35489/XXII/13, PKR.VII-14081 (o: Sangarah Poser m: Dakota Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięca Klubu
  3. SILENT NIGHT z Arislandu, mahoniowe, 2012-12-12, 13601/IV/12, PKR.VII-13771 (o: Dubliner MAC KLOUD m: SALFORD PRINCESS z Arislandu), hod. Jadwiga Konkiel, wł Magdalena Berdecka – dosk. 3

Klasa pośrednia

  1. EVENFLOW FEVER Diamonds & Rust, mahoniowe, 2012-05-24, 1684/XXXIX/12, PKR.VII-13570 (o: Thendara SATISFACTION m: Evenflow SPRING WAKE UP), hod. Marzenna Barczentewicz-Kus, wł Marzenna Barczentewicz-Kus – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta

  1. Ebony-Sett FLASHING FENOMENAL, mahoniowe, 2012-02-01, 86909/I/12, PKR.VII-13281 (o: CORDARRAGH PICASSO m: COME AS YOU ARE Zambi), hod. Karolina Knapczyk, wł Tomasz Skalski – dosk. 2
  2. GARDENSETT GLENN CLOSE Z ARISLANDU, mahoniowe, 2011-06-20, 86694/I/11, PKR.VII-13213 (o: MLT.CH.AMERICAN DOLLAR z Arislandu m: MLT.CH.GIPSY  FLOWER z Arislandu), hod. Jadwiga Konkiel, wł Aneta Zmarżlak – dosk.
  3. LADY GODIVA Lofty, mahoniowe, 2011-10-25, 35620/XXII/11, PKR.VII-13414 (o: Desperado Lofty m: Copper’s It’s A Kind of Magic), hod/wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 3
  4. MYSTERIOUS SPRING SPIRIT Amber Wind Mł.Ch.PL.,, mahoniowe, 2011-08-07, 11433/V/11, PKR.VII-13185 (o: EVENFLOW SMOKE IN ARISLAND m: HELLO DOLLY z Arislandu), hod. Magdalena Piela, wł Klaudia Malinowska – dosk. 4
  5. SANGARAH PURITY, czerwone, 2011-06-19, , 8106/11 (o: ShCh Kerryfair Snow Fox JW m: Ch Sangarah Conspiration), hod. Marta Magi, wł Marta Magi – dosk. 1, CWC
  6. UNITED IN HOPE OF GLORY RED, mahoniowe, 2012-04-02, 8237/XIV/12, PKR.VII-13648 (o: Chance of Glory Red m: Penelope of Glory Red), hod. Beronica Yamin, wł Renata Krempa – bdb

Klasa championów

  1. SANGARAH CONSPIRATION, czerwone, 2008-12-28, , 7942/09 (o: ShCh Caskeys Concept At Aoibheanne JW m: CIE Shandwick Obsession), hod. Marta Magi, wł Marta Magi, Attila Utca 3, Hajdunanas, Hungary – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
  2. Evenflow SPRING WAKE UP C.I.E.,, mahoniowe, 2009-03-27, 1387/XXXIX/09, PKR.VII-11886 (o: LOCHFRAE RALPH LOUREN m: RONZALDA ELECTRA), hod. Monika Śliwińska, wł Marzenna Barczentewicz-Kus – dosk. 2

Klasa weteranów

  1. ABSOLUTELY ALL MY LOVING Shadwell, mahoniowe, 2003-10-10, 39787/VIII/03, PKR.VII-8962 (o: Erinade Extinguished m: Pendledell Anise), hod. Elena Petrova, wł Zbigniew Dzionek – dosk. 1
  2. GIPSY FLOWER z Arislandu, mahoniowe, 2005-07-04, 73790/I/05, PKR.VII-9773 (o: MLT.CH.SHANDWICK TOPAZ m: MLT.CH.VICARY`S XUNI), hod. Jadwiga Konkiel, wł Aneta Zmarżlak – dosk. 3
  3. JUST A KISS Diervilla C.I.E., Ch.PL.,, mahoniowe, 2006-04-03, 75515/I/06, PKR.VII-10189 (o: ARDAN of Funny Home m: RABALA od Zagrebacke Gore), hod. Bogusław Chałupa, wł Dorota Fronczyk – dosk. 2

 

 

FCI 330 – Seter irlandzki czerwono-biały –  (Irish Red and White Setter)

Sędzia – John Thirlwell

Psy

Klasa otwarta

  1. Dalriach ROLLING STONE, czarno-białe, 2010-06-11, 11316/XXIV/10, PKR.VII-12427 (o: Tullamore Troubador m: Dalriach Geraldine), hod. Margaret Sierakowski, wł Beata Gnyp – bdb 1
Suki

Klasa młodzieży

  1. AIOBHE Shadow Dog, czerwono-białe, 2013-02-05, 12251/XXIV/13, PKR.VII-13871 (o: Dalriach Rolling Stone m: Secret Wish Shadow Dog), hod. Robert, Beata, Judyta Gnyp, wł Judyta Gnyp-Nosal, Lisów 36A, 21-100 Lubartów, Polska, wł Damian Nosal – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR

Klasa otwarta

  1. Corranroo CAROLINE C.I.E.,, czerwono-białe, 2011-08-19, 5366/XXXVI/11, PKR.VII-13050 (o: Taniswood DIRTY DANCER AT COURTDOWN m: Corranroo CONTINENTAL), hod. Graham And Jacque Bayne, wł Justyna Rojek – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
  2. SECRET WISH Shadow Dog, czerwono-białe, 2011-02-18, 11773/XXIV/11, PKR.VII-12827 (o: Dick ze Skripu m: Jarda Rysi Wykrot), hod. Beata, Robert Gnyp, wł Beata Gnyp – dosk. 2

 

Klasa championów

  1. Redmore BRIGHT DIAMOND C.I.E., czerwono-białe, 2009-12-29, 5058/XXXVI/09, PKR.VII-12113 (o: Corranroo CELTIC VISION m: GIGI Conquerer of hidden Irland), hod. Michaela Mannie, wł Justyna Rojek – dosk. 1, CWC

 

FCI 6 – Seter szkocki (Gordon) (Gordon Setter)

Sędzia – John Thirlwell

Psy

Klasa młodsze szczeniąt

  1. CELTIC FROST KOCHANEJ EMILKI, czarne podpalane, 2013-12-04, 10258/XVI/13, w przygotowaniu (o: Fairry BlackTo The Future m: Rosalie von der wilden Horde), hod. Grzegorz Sklorz, wł Grzegorz Sklorz – wo 1
  2. Lofoten MYSTIC DREAM, czarne podpalane, 2013-11-26, 1642/XLIX/13, w przygotowaniu (o: ASTI z Ojcowskiej Doliny m: CLEMENTINE Black Ivy), hod. Monika Dybeł, wł Monika Dybeł – nb

Klasa pośrednia

  1. DOWN UNDER WONDER from FairySett, czarne podpalane, 2012-08-01, 1869/12 (o: Ch Lochtay the Legislator m: Ch Britain Star`s Aliz), hod. & wł. Miklos Nagy Zsanett Nagy-Vadas – dosk. 2
  2. LAMBORGHINI Black Ivy, czarne podpalane, 2012-09-30, 2972/XLVIII/12, PKR.VII-13616 (o: Triseter Celtic Link with Laurelhach m: Yukki Hill Shadow of The Moon), hod. Agata Witkowska, wł Agata Witkowska – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa

  1. BJ MOVIESTAR Z OJCOWSKIEJ DOLINY KWW-I,, czarne podpalane, 2009-02-01, 27927/II/09, PKR.VII-11735 (o: LAURELHACH MOVIESTAR m: SHANTA KALADAN), hod. Monika Kornecka, wł Agnieszka Tulej – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS
  2. CLIPPER Black Ivy FT, czarne podpalane, 2011-08-30, 2676/XLVIII/11, PKR.VII-13559 (o: Brodruggan Sir Lancelot m: Yukki Hill Shadow of The Moon), hod. Agata Witkowska, wł Agata Witkowska – dosk. 2

Klasa championów

  1. ASTI z Ojcowskiej Doliny C.I.E., Ch.PL.,, czarne podpalane, 2007-01-22, 2279/XXXIII/07, PKR.VII-10620 (o: Kingpoint Everywhere m: Shanta Kaladan), hod. Monika Kornecka, wł Katarzyna Wolak – dosk. 2
  2. HARRY Black Ivy Ch.PL.,, czarne podpalane, 2009-10-06, 24341/III/09, PKR.VII-12187 (o: Rubid Kaladan m: Ecstasy Misialinka), hod. Agata Witkowska, wł Anna Tracz – dosk. 1, CWC
Suki

Klasa młodsze szczenię

  1. CELTIC BLACKBERRY Kochanej Emilki, czarne podpalane, 2013-12-04, 10277/XVI/13, w przygotowaniu (o: Fairray Black to the Future m: Rosalie von der Wilden Horde), hod. Grzegorz Sklorz, wł Anna Tracz – wo 2
  2. CELTIC BLACKENED KOCHANEJ EMILKI, czarne podpalane, 2013-12-04, 10265/XVI/13, w przygotowaniu (o: Fairry BlackTo The Future m: Rosalie von der wilden Horde), hod. Grzegorz Sklorz, wł Grzegorz Sklorz – wo 1, NMSZwR
  3. Lofoten MIDNIGHT FANTASY, czarne podpalane, 2013-11-26, 1641/XLIX/13, w przygotowaniu (o: ASTI z Ojcowskiej Doliny m: CLEMENTINE Black Ivy), hod. Monika Dybeł, wł Monika Dybeł – nb

Klasa młodzieży

  1. GAELIC LEGEND Reddeer, czarne podpalane, 2013-02-16, 30069/II/13, PKR.VII-13927 (o: WW-2010, Int.Ch. ARAGON Z Ojcowskiej Doliny m: Sunsetter’s PLEASURE LITTLE TREASURE), hod. Silvia Lindner – Rae, wł Monika Kornecka – dosk.
  2. LADY LIBERTY Under Sett, czarne podpalane, 2012-12-17, 8479/XIV/12, PKR.VII-13986 (o: Laurelhach Legend m: Valencia Klan Basów), hod. Małgorzata Zaręba, wł Małgorzata i Paweł Zaręba – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR
  3. MY OH MY BLACK Lofty, czarne podpalane, 2013-07-22, 12571/XXIV/13, w przygotowaniu (o: Triseter Celtic Link With Laurelhach m: Goango Black Essense), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł Beata Gnyp – dosk. 2
  4. MY SHINING STAR BLACK Lofty, czarne podpalane, 2013-07-22, 35682/XXII/13, w przygotowaniu (o: Triseter Celtic Link with Laurelhach m: Goango Black Essense), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 3
  5. Yukki Hill TO KISS AND TO HUG, czarne podpalane, 2013-04-19, 27903/VII/14, PKR.VII-14133 (o: Yukki Hill WIZZARD OF GORDON CASTLE m: Yukki Hill MY FAIR LADY), hod. Alexandra Tolmacheva, wł Anna Ciechańska – dosk. 4

Klasa pośrednia

  1. LADY IN RED Under Sett, czarne podpalane, 2012-12-17, 35128/XXII/12, PKR.VII-13779 (o: LAURELHACH LEGEND m: VALENCIA Klan Basów), hod. Małgorzata Zaręba, wł Marta Jaros – dosk. 2
  2. LULLABY Black Ivy, czarne podpalane, 2012-09-30, 2973/XLVIII/12, PKR.VII-13617 (o: Triseter Celtic Link with Laurelhach m: Yukki Hill Shadow of The Moon), hod. Agata Witkowska, wł Agata Witkowska – dosk.1 , CWC

Klasa otwarta

  1. BAJKA BLACK KING TESAB AKSED, czarne podpalane, 2011-07-30, 12001/V/11, PKR.VII-13448 (o: BJ-MOVIESTAR m: ARTEMIS Czarno-Rude Piękności), hod. Ewa Wnętrzak, wł Marek Pęcherski – dosk. 4
  2. Goango BLACK ESSENSE Mł.Zw.PL., czarne podpalane, 2010-07-22, 35446/XXII/10, PKR.VII-12694 (o: Showpoint Born To By Wild m: Goango Black Belle), hod. Anne Hentunen, wł Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 3
  3. CHIQUITA BLACK IVY, czarne podpalane, 2011-08-30, 86703/I/11, PKR.VII-13214 (o: Brodruggan Sir Lancelot m: Yukki Hill Shadow of The Moon), hod. Agata Witkowska, wł Violetta Panasiuk – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
  4. KILNRAE SCOTCH HEATHER, czarne podpalane, 2011-01-18, 28928/II/11, PKR.VII-11687 (o: Lohfain NOT BE DENIED FOR BAREVE m: Klnrae BLACK NUMBER), hod. Karen Marsh, wł Monika Kornecka – dosk. 2

Klasa użytkowa

  1. CARMEN Black Ivy FT, czarne podpalane, 2011-08-30, 2675/XLVIII/11, PKR.VII-13560 (o: Brodruggan Sir Lancelot m: Yukki Hill Shadow of The Moon), hod. Agata Witkowska, wł Agata Witkowska – dosk. 1, CWC

Klasa championów

  1. ROSALIE VON DER WILDEN HORDE Ch.PL.,, czarne podpalane, 2011-11-05, 9977/XVI/11, PKR.VII-13183 (o: Laurelhach Legend m: Paivi von der wilden Horde), hod. Andrea Stegmaier, wł Grzegorz Sklorz – dosk. 1, CWC
  2. Yukki Hill SHADOW OF THE MOON Ch.PL.,, czarne podpalane, 2007-01-29, 2520/XLVIII/07, PKR.VII-10520 (o: Triseter Ebonie Yarra m: Showpoint Be Pop A Lula), hod. Alexandra Tolmacheva, wł Agata Witkowska – dosk. 2

Klasa weteranów

  1. RUBIA Kaladan, czarne podpalane, 2004-08-31, 5162/XXIII/04, PKR.VII-9417 (o: Ch. Free Minds CEZAR m: Ch. AKCEPTACJA Misialinka), hod. Anna Gębura-Drzymała, wł Anna Gębura-Drzymała – dosk. 1, NWwR

 

FCI 119 – Wyżeł niemiecki krótkowłosy (German Short-haired Pointing Dog)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa szczeniąt

  1. DYLAN ze Snu Nemroda, deresz, 2013-08-25, 10196/XVI/13, PKR.VII-14103 (o: DOR Jasenky m: HANA ze Snum Nemroda), hod. Izbela I Witold Cichoń, wł Izbela i Witold Cichoń – wo 1, NSZwR

Klasa młodzieży

  1. JANTAR Zielona Brda, deresz brązowe, 2013-07-11, 8921/IX/13, w przygotowaniu (o: AARON vom Engelsheim m: HEBE Zielona Brda), hod. Beata Wegner, wł Artur Stanisławski – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
  2. MAGNUM Hunter Jack, brąz w deresz, 2013-04-21, , 7591/13 (o: Zenit Malomkozi m: Aranyszabja-Foldi Zseni), hod. Gergely Istvan, wł Mate David, Nacsa Agnes – dosk. 2
  3. NOBEL Moon Eyes FCI, czarny deresz, 2013-05-05, 6804/XXIII/13, w przygotowaniu (o: BASKO von der Zista m: ISHA Moon Eyes FCI), hod. Urszula Lichniak, wł Paweł Szczepaniak – dyskwalifikacja
  4. NOK Moon Eyes, brązowy deresz, 2013-05-05, 12554/XXIV/13, w przygotowaniu (o: BASKO von der Zista m: ISHA Moon Eyes), hod. Urszula Lichniak, wł Piotr Kiszka – nb

Klasa pośrednia

  1. GANDALF ze Skolnitego, deresz brązowe, 2012-06-13, 8730/IX/12, PKR.VII-13635 (o: UTZ vom Gottlesbrunnerhof m: FLORA CZARNY DWÓR ze Skolnitego), hod. Lidia Ciemniewska, wł Artur Stanisławski – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta

  1. DIABLO THEOGONIA BLACK, czarne, 2010-12-08, 6408/XXIII /10, PKR.VII-12739 (o: Atman Duma Kazana m: Agora Theogonia), hod. Joanna Boczkowska, wł Robert Skrzeszewski – nb

Klasa użytkowa

  1. FAGOT z Żubrowiska certyfikat uzytkowosci, deresz, 2011-01-11, 29399/II/11, PKR.VII-13218 (o: RON VOM HELLWEGUFER m: FRYGA  CZARNY DWÓR ze Skolnitego), hod. Konrad Witosz, wł Rafał Owca – dosk. 1, CWC

Klasa championów

  1. ELLIOT ze Snu Nemroda Ch.PL.,, białe w czarne łaty, 2011-01-23, 9921/XVI/11, PKR.VII-13072 (o: BEST BARON od Habrovickeho rybnika m: ZADRA ze Snu Nemroda), hod. Izabela I Waldemar Cichoń, wł Jacek Będkowski – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
  2. FIGARO CZARNY DWÓR ze Skolnitego Ch.PL., FT-I.,, deresz, 2008-05-28, 7157/XIV/08, PKR.VII-11347 (o: GORAN DI DUAL STATUS m: JAGA II z Carnego Dworu), hod. Lidia Ciemniewska, wł Jan Bełz – dosk. 2
Suki

Klasa młodzieży

  1. MOJRA Moon Eyes (FCI), brązowe, 2013-04-24, 88966/I/13, PKR.VII-13896 (o: FAROS aus dem Konigswald m: HEDER Moon Eyes), hod. Urszula Lichniak, wł Urszula Lichniak, Okrzei 20 97, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Polska – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR
  2. ORAWA ze Snu Nemroda, deresz z brązem, 2013-05-09, 30280/II/13, PKR.VII-14196 (o: DOR JASENKY m: ZADRA ze Snu Nemroda), hod. Izabela i Waldemar Cichoń, wł Mariusz Łosiowski – dosk. 2

Klasa pośrednia

  1. GAGA ze Skolnitego, deresz w brązowe łaty, 2012-06-13, 5546/XXXVI/12, PKR.VII-13555 (o: GORAN di Dual Status m: FLORA Czarny Dwór ze Skolnitego), hod. Lidia Ciemniewska, wł Zbigniew Ciemniewski – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa

  1. URKE Z CZARNEGO DWORU FT-III,, deresz brązowe, 2011-03-29, 1516/XXXIX/11, PKR.VII-13013 (o: DON Z CZARNEGO DWORU m: OLGA Z CZARNEGO DWORU), hod. Wojciech Burski, wł Mateusz Nowak – dosk. 1, CWC

Klasa championów

  1. CZEREMCHA ze Snu Nemroda Ch.PL.,, brązowe, 2010-01-17, 9921/XVI/10, PKR.VII-12100 (o: TRIX ze Stipek m: DERI z Lasów Jurajskich), hod. Izabela I Waldemar Cichoń, wł Izabela I Waldemar Cichoń – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

 

FCI 98 – Wyżeł niemiecki szorstkowłosy – German Wire-haired Pointing Dog

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa młodzieży

  1. BART DARBINIS DRATAS, brązowy deresz, 2013-04-14, 89419/I/13, PKR.VII-13931 (o: EIGER vom Erthal m: LOTTE vom Schaar), hod. Jevgenij Cirkin, wł Teresa Włodarska – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR
  2. RIPSNOTER`S RAINMAKER AT HALSTON, deresz, 2013-04-24, , SR78802204 (o: Ripsnoter`s Thunderheart m: Ripsnoter`s Makin Srama Darnelle), hod. George Lisa, wł Mate David, Nacsa Agnes – dosk. 2

Klasa otwarta

  1. MOOL PATRICK HAUS, deresz czarny, 2011-07-09, 34873/XXII/11, PKR.VII-13547 (o: COSTA II vom Liether – Moor m: BIGGI II vom Liether – Moor), hod. Remus Baican, wł Justyna Szkudłabska – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu BOB
Suki

Klasa młodzieży

  1. FIONA Ostoja Debowa, deresz w łaty, 2013-07-23, 4997/XLIV/13, w przygotowaniu (o: CESARIO-AMIGO Maxi-Jar m: Gruda z Kryskich Bagien), hod. Bartłomiej Maciejewski, wł Maria Cygan – nb

 

 

FCI 99 – Wyżeł weimarski długowłosy (Weimaraner Long-haired)

Sędzia – Josef Jursa

Suki

Klasa otwarta

  1. Waldwiese CONTRA, szare, 2011-11-27, 89104/I/11, PKR.VII-13976 (o: GRAND.CH. HAPPYLEA KINGS SILVER m: GRAND.CH. WALDWIESE Y WOULD YOU), hod. Lois Richter, wł Ewa Błauciak – nb

Klasa championów

  1. BALLISTA z Duboveho navrsi Ch.PL.,, płowe, 2010-03-31, 24665/III/11, PKR.VII-12572 (o: Cedro od Karlovy boudy m: Aiśa ze Stiteckych zahrad), hod. Petr Vojtisek, wł Zbigniew Kowalski – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

 

FCI 99 – Wyżeł weimarski krótkowłosy – (Weimaraner Short-haired)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa szczeniąt

  1. ENJOY THE WIND Just Weimaraner, srebrno-szare, 2013-10-01, 25409/III/13, w przygotowaniu (o: BROMHUND SENSATION AT GREYNIE m: ANTA LAVA Just Weimaraner), hod. Justyna Majewska-Czerny, wł Justyna Majewska-Czerny, Kamil Czerny – wo 1, NSZwR
  2. HALSTON ABOVE & BEYOND, srebrne, 2013-08-14, , 405/13 (o: Risanna Hillwoods Perfectly Mastered m: Casa De Juno All I Want), hod. Agnes Nacsa, wł Mate David, Nacsa Agnes – wo 2

Klasa championów

  1. RISANNA HILLWOODS Perfectly Mastered CH., srebrne, 2010-10-05, , SR64152401 (o: Nanis Concert Master m: Colsidex Seebreazee Perfect Fit), hod. Alessandra Folz Judy Colan Ellen Charles, wł Mate David, Nacsa Agnes – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

 

Suki

Klasa szczeniąt

  1. ENJOY LIFE Just Weimaraner, srebrno-szare, 2013-10-01, 25410/III/13, PKR.VII-14157 (o: BROMHUND SENSATION AT GREYNIE m: ANTA LAVA Just Weimaraner), hod. Justyna Majewska-Czerny, wł Justyna Majewska-Czerny, Kamil Czerny – wo 1, NSZwR

Klasa młodzieży

  1. FANTASIA SAPORE Atria Cordis Mł.Ch.PL, srebrzysto-szare, 2013-01-29, 35154/XXII/13, PKR.VII-13791 (o: Muliti Ch. ASHLAREN CAIPIROSKA m: Multi Ch. FRAGOLA AT-ATRIA-CORDIS VON Silberweiss Jäger), hod. Dorota Mikus-Koralewska, wł Agata Owczarska – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR
  2. MALAYKA Grey Fellow, szare, 2013-01-27, 8425/XIV/13, PKR.VII-13944 (o: Bromhund Sensation at Greynie m: Joko Grey Fellow), hod. Krzysztof Olerjnik, wł Katarzyna Pawełek – dosk. 2
  3. TIFANI Camistar (FCI), srebrno-szare, 2013-03-09, 8672/XIV/13, w przygotowaniu (o: Waldwiese WILLY GOOD DOG m: JACQUELINE Grey Fellow (FCI)), hod. Artur Bonas, wł Gabriela Zagórska – dosk. 3

Klasa pośrednia

  1. AMAZING LILLY Grey Shot, srebrzysto-szare, 2012-06-02, 10058/XVI/12, PKR.VII-13566 (o: Granitehill NONE ONE ONE m: DEA od Ptackovych Rybnika), hod. Michaela Vaculciakova, wł Andrzej Solga, Grażyna Spałek – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta

  1. BIS A-AWA, srebrzysto-szare, 2012-05-31, 2872/XLVIII/12, PKR.VII-13426 (o: Weimaranus Impossible Dream m: Polka A-Awa), hod. Walczak Andrzej, wł Lidia Zieńczuk – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa

  1. ANTA LAVA Just Weimaraner FT-I,, srebrno-szare, 2009-11-28, 24167/III/09, PKR.VII-11923 (o: LE FOL DU VENT Fala Love’a m: IRON ETNA Imperium Star), hod. Justyna Majewska-Czerny, wł Justyna Majewska-Czerny, Kamil Czerny – dosk. 1, CWC

Klasa championów

  1. DEEP RED JUST WEIMARANER Ch.PL.,, srebrzysto-szare, 2010-10-20, 1465/XXXIX/10, PKR.VII-12522 (o: MR.PRESIDENT IMPERIUM STAR m: IRON ETNA IMPERIUM STAR), hod. Justyna Majewska Czerny, wł Michał Kowenzowski – dosk. 2
  2. FLEUR Silver Friend FCI Ch.PL.,, srebrzysto-szare, 2012-02-17, 86883/I/12, PKR.VII-13278 (o: MŁ.CH.PL, MŁ.ZW.ŚW, C.I.E. CH-PL-LUX-SLO-H-BG-MK. Weimaranus (FCI) MOON OVER BROADWAY m: CH.PL, MŁ.CH.PL, ZW.PL SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna), hod. Katarzyna Jarzębska, wł Katarzyna Jarzębska – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

 

FCI 165 – Wyżeł włoski szorstkowłosy – (Italian Wire-haired Pointing Dog)

Sędzia – Josef Jursa

 Suki

Klasa szczeniąt

  1. PRAGA Duch Basty FCI, deresz z brązem, 2013-09-06, 12446/XXIV/13, PKR.VII-14122 (o: RICARDO Ross Cynopolis m: HERMINE of Pure Passion), hod. Maciej Stempkowski, wł Maciej Stempkowski – obiecująca 1

Klasa championów

  1. HERMINE of Pure Passion Ch.PL.,, brązowy deresz, 2011-06-17, 11715/XXIV/11, PKR.VII-13060 (o: CAMPINO of Pure Passion m: TESSA Del Subasio), hod. Anke Hoppe, wł Maciej Stempkowski – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

 

FCI 57 – Wyżeł węgierski krótkowłosy (Hungarian Short-haired Pointing Dog)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa młodsze szczenię

  1. DRZEMLIK Ruda Szata, rude, 2013-12-30, 90353/I/13, w przygotowaniu (o: Porter Pepperoni Team, PKR.VII-13308 m: Quick Love of Skyrocket, PKR.VII-10550), hod. Alicja Nowacka, wł Marcin Fronia – wo 1, NMSZwR

Klasa młodzieży

  1. DUHAJ Gyurkovari, rdzawozłote, 2013-03-26, 1766/XXXIX/13, PKR.VII-14078 (o: HCH, HGCH, HSCH, WW.JOZSLAKI ALFONZ m: Gyurkovari Alom), hod. Csaba Osadczuk, wł Agnieszka I Dariusz Spisak – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR

Klasa championów

  1. PORTER Pepperoni Team Ch.PL.,, rdzawozłote, 2011-09-14, 7421/XVII/11, PKR.VII-13308 (o: Csővárberki Újonc m: CZUSZKA z Tałchejów), hod. Małgorzata Janiec, wł Anastazja Walczak – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB
Suki

Klasa otwarta

  1. CHMARA Ruda Szata Mł.Zw.Pl. 2012, rude, 2011-06-12, 9672/XVIII/11, PKR.VII-13115 (o: Pitypang Magnas m: QUICK LOVE of Skyrocket), hod. Alicja Nowacka, wł Alicja Nowacka – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

 

 

FCI 239 – Wyżeł węgierski szorstkowłosy (Hungarian Wire-haired Pointing Dog)

Sędzia – Josef Jursa

Psy

Klasa młodzieży

  1. LUDAS Garamparty, złote, 2013-04-15, 1764/XXXIX/13, PKR.VII-14077 (o: HJCH, Aldozovolgyi – Drotos CUDAR m: ODRA Dvorianky), hod. Jozef Stribik, wł Agnieszka i Dariusz Spisak – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB
Suki

Klasa młodzieży

  1. LEA Garamparty, złote, 2013-04-15, 1765/XXXIX//13, PKR.VII-14076 (o: HJCH, Aldozovolgyi – Drotos CUDAR m: ODRA Dvorianky), hod. Jozef Stribik, wł Agnieszka I Dariusz Spisak – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Previously mentioned academic site is an ideal place to writing essays for money for international students.

Leave a Comment