Klub Wyżłów – Komisja ZG ZKwP

XXIV Wystawa Wyżłów 2017

XXIV Wystawa Wyżłów 2017, RYBNIK, 17.09.2017

BEST IN SHOWBISSĘDZIA: Andrzej Brabletz
1. KNIEJA II ze Snu Nemroda
wyżeł niemiecki krótkowłosy, hod./wł. Izabela, Waldemar Cichoń

2. Dream Believer Kochanej Emilki
seter szkocki gordon, hod. Mariola Sklorz, wł. Mariola Sklorz

3. JOKE Imperium Star
wyżeł weimarski krótkowłosy, hod. Paulina Wałkowska-Staniszewska, wł. Katarzyna Hadyńska

4. Copper’s GYPSY ROSE
seter irlandzki, hod. Camilla Ostman, wł. Agnieszka Szeliga

Najlepsze Młodsze Szczenię

Sędzia Diane Stewart Richie
1. Waldo At Bromhund Atria Cordis
wyżeł weimarski krótkowłosy, hod. Dorota Mikus Koralewska, wł. Kacper Buła, Suzanne Thomson, Dorota Mikus Koralewska

2. Veni Vidi Vici Lofty
seter irlandzki, hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec

3. Elary Majesty Thug
wyżeł węgierski krótkowłosy, hod. Jana Sedova, wł. Nikola Cervenkova

Najlepsze Szczenię
sędzia Jadwiga Konkiel
1. ZACHAR ze Snu Nemroda
wyżeł niemiecki krótkowłosy, hod. Izabela i Waldemar Cichoń, wł. Izabela, Waldemar Cichoń

2. Imperialsetter SUNSHINE
seter irlandzki, hod. Agnieszka Paluch, wł. Agnieszka Paluch

3. VARSA z Tałchejów
wyżeł węgierski, hod. Agnieszka Spisak, wł. Agnieszka, Dariusz Spisak

4. ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT’S
wyżeł weimarski krótkowłosy, hod. Carmen Schulze, wł. Małgorzata, Waldemar Rosa

Najlepszy Junior
sędzia Diane Stewart Richie
1. JOKE Imperium Star
wyżeł weimarski krótkowłosy, hod. Paulina Wałkowska-Staniszewska, wł. Katarzyna Hadyńska

2. Ebony-sett New Star
seter szkocki gordon, hod. Karolina Knapczyk, wł. Karolina Knapczyk

3. Wansleydale Orszak Gold
seter angielski, hod. Linda Taylor, wł. Zbigniew Dzionek

4. Ebony-sett Eureca
seter irlandzki, hod. Karolina Knapczyk, wł. Karolina Knapczyk

Najlepszy Pies Użytkowy
sędzia Andrzej Brabletz
1. Canis Fortuna (FCI) WAŻNIAK
wyżeł weimarski krótkowłosy, hod. M.W Rosa, wł. Mariola Oczadły

2. Celtic Blackberry Kochanej Emilki
seter szkocki gordon, hod. Grzegorz Sklorz, wł. Anna Tracz

3. HARPOL z Tałchejów
wyżeł węgierski , hod. Agnieszka Spisak, wł. Eryk Sokołowski

4. Lofty DESPERADO,
seter irlandzki, hod. Ewa Wójcik, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec

Najlepszy Weteran
sędzia Jadwig Konkiel
1. Neiven AMOR’S ARROW
seter irlandzki, hod. Agnieszka Dufrat, wł. Daria Olko
2. Acrux Grey Shadow of Imladris
seter angielski, hod. Sylwia Znak, wł. Jan Cyrulik, Ewa Kik
3. NATALE Compatriota di Bonfini
bracco italiano, hod. Gabor Essosy, wł. Monika Leśniak

WYNIKI KONKURENCJI HODOWLANYCH
Najlepsza Para Psów
1. Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Cichoń Izabela, Waldemar
ZACHAR ze Snu Nemroda
KNIEJA II ze Snu Nemroda

2. Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Cervenkova Nikola
Diamond Bertoni Prague
Elary Majesty Thug

3. Seter irlandzki, wł. Paluch Agnieszka
Imperialsetter Royal Dream
BRIGITTE BARDOT Lofty

4. Seter irlandzki, wł. Wójcik-Maksymiec Ewa
Lofty DESPERADO
Riquita Lofty

Najlepsza Hodowla
1. Seter szkocki – Gordon, Kochanej Emilki, hod. Grzegorz Sklorz
2. Seter irlandzki, Lofty, hod. Ewa Wójcik
3. Pointer, z Halikarnasu Poland, hod. M. Szafran, K. Sulej
4. Wyżeł węgierski krótkowłosy, z Tałchejow, hod. Agnieszka Spisak

Najlepsza Suka Hodowlana
HERSE z Halikarnasu, pointer, wł. Krzysztof Sulej

Grupa 7 – Wyżły / Pointing Dogs

FCI 102 – Mały münsterländer

Psy – Males

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

1 DYZIO Jantar Rawki, brązowo-białe, 27-04-2017, PKR w przygotowaniu, 13191/V/17, (MARK z Florianova dvora – ARMINA Buremi), hod. Marzena Janik, wł. Marzena Janik – w.o. 1, NMłSzwR

Klasa młodzieży / Junior Class

2 Amaranto Luna Volans, brązowo-białe, 08-05-2016, PKR.VII-16023, 26293/III/16, (Falco ze Slavonic – Luna z Vlasteckeho vrchu), hod. Marcela Langerova, wł. Mateusz Kołodziejczyk – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BOB

FCI 1 – Pointer

Psy – Males

Klasa otwarta / Open Class

3 Zefir z Halikarnasu, biało-pomarańczowe, 10-10-2013, PKR.VII-14689, 28434/VII/13, (FORGET ME NOT OF SZEDRESI – HERSE Z Halikarnasu), hod. B.Szafran, K. Sulej, wł. Piotr Szymański – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

4 KASJOPEJA z Janowskiego Dworu, czarno-białe, 16-05-2017, PKR w przygotowaniu, 96969/I/17, (HERO z Karczewskiej Zagrody – FANTASTICA z Karczewskiej Zagrody), hod. Dariusz Strzyga, wł. Magda Karczewska – nb

Klasa młodzieży / Junior Class

5 JAMILLAH z Karczewskiej Zagrody, biało-pomarańczowe, 02-10-2016, PKR.VII-16171, 95834/I/16, (SEASYDE CHESTERHOPE BINGO – DHANYA z Karczewskiej Zagrody), hod. Magda Karczewska, wł. Magda Karczewska – nb

6 PSYCHE z Halikarnasu, biało-pomarańczowe, 24-06-2016, PKR.VII-16308, 32125/II/16, (OLIVER ze Stipek – ARTEMIS z Halikarnasu), hod. Magdalena Szafran, wł. Bogusław Urbanowicz – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

Klasa użytkowa / Working Class

7 MAJA z Halikarnasu Poland, (Mł.Ch.PL, Mł.Ch.SK, Ch.SK, Ch.PL, FT-I), czarno-białe, 24-05-2015, PKR.VII-15323, 33708/II/15, (Franzini PICASSO – HERSE z Halikarnasu), hod. Magdalena Szafran, Krzysztof Sulej, wł. Magdalena Szafran, Krzysztof Sulej – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Klasa championów / Champion Class

8 LIWIA z Halikarnasu Poland, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, Ch.SK, FT-II), czarno-białe, 13-07-2014, PKR.VII-14854, 36408/XXII/14, (FRANKY – HERSE z Halikarnasu), hod. M. Szafran, K. Sulej, wł. Krzysztof Sulej, Magdalena Szafran – dosk. 1, CWC

Klasa weteranów / Veteran Class

9 KORA z Halikarnasu, (FT-I, Mł.Ch.PL, CIB, CIE, Ch.PL, SK, CZ, UA, LT, A, HR, RO, Ch.D/VDH, Zw.PL, Zw.KL 09, 12, 13), biało-pomarańczowe, 28-12-2007, PKR.VII-11004, 26981/II/07, (FRODO z Karczewskiej Zagrody – PERSA Wilczy Raj), hod. Barbara Szafran, wł. Magdalena Szafran – bardzo dobra

FCI 2 – Seter angielski

Psy – Males

Klasa młodzieży / Junior Class

10 LEGO AMAZES ME Simarilion, tricolor, 21-05-2016, PKR.VII-15840, 29710/VII/16, (Stagedoor IT AMAZES ME – TILLIA Simarilion), hod. E.A. Najsarek, M.R.Grabowski, wł. Aleksandra Najsarek, Ewa Najsarek, M.R. Grabowski – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Klasa otwarta / Open Class

11 Ballykissangels O’Neill D., orange belton, 26-09-2015, PKR.VII-15709, 37563/XXII/15, (Dyrham Diversity at Redhara – Ballykissangels Kikki), hod. Mombaers Marc, wł. Janusz Tomaszkiewicz – dosk. 1, CWC

12 SEVERUS SNAPE Elater Polonica, (Mł.Zw.KL, Mł.Zw.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Ch.SK), blue belton, 26-06-2015, PKR.VII-15362, 29191/VII/15, (TABASCO Simarilion – LAURA LIWIA Elater Polonica), hod. Agnieszka Skórzewska, wł. Agnieszka Skórzewska – dosk. 2

13 White Quick Silver Lofty, orange belton, 21-08-2015, PKR.VII-15602, 37369/XXII/15, (Joyful Joker Un’iris – Meldor-Sett Deep Emotion Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł. Anna Kozłowska – bardzo dobra 3

Klasa użytkowa / Working Class

14 Latin Lover Drummer Boy, (CIB, CIE, Ch.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.KL, Ch.HR, Ch.D, Ch.SK, Ch.CZ, Ch.HU, FT-I), biało-pomarańczowe, 26-07-2011, PKR.VII-13037, 24876/III/11, (Fieldplay’s Yankee Doodle at Silvanus – Blue Baltic’s Surfn’ Catalina), hod. Barbara Gruzzi, wł. Jan Cyrulik, Ewa Kik – dosk. 1, CWC

Klasa championów / Champion Class

15 LEONARDO DA VINCI ELATER POLONICA, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, CIE), orange belton, 22-06-2011, PKR.VII-13184, 26880/VII/11, (CHARMING VAGABOND ATLANTIS DREAM – INEZ KENOBI ELATER), hod. Agnieszka Skórzewska, wł. Renata Żabińska – dosk. 2

16 TRISTAN Simarilion, (Mł.Ch.PL, Mł.Zw.KL, Ch.PL, Zw.PL, CIE), blue belton, 04-03-2012, PKR.VII-13364, 27044/VII/12, (Latin Lover The Boss – Silvanus Penelope), hod. Ewa, Aleksandra Najsarek, wł. Aleksandra Najsarek, Ewa Najsarek – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

Klasa weteranów / Veteran Class

17 Acrux Grey Shadow of Imladris, (CIE, Ch.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.KL, Zw.KL, Ch.HR, Ch.SK, Ch.CZ, FT-III), biało-czarne, 20-07-2009, PKR.VII-12046, 24258/III/09, (Silver Fog Velure – Isztar Imladris Elater), hod. Sylwia Znak, wł. Jan Cyrulik, Ewa Kik – dosk. 1, Zwycięzca Klubu Weteran, NwwR, BOS

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

18 FIONA z Ziemi Łowickiej, tricolor, 20-04-2017, PKR w przygotowaniu, 38843/XXII/17, (QUENSHA NIGHT FEVER – KSIĄŻĘCA PERŁA z Orszaku Chrobrego), hod. Janusz Tomaszkiewicz, wł. Janusz Tomaszkiewicz – w.o. 1

Klasa młodzieży / Junior Class

19 Belton Pearls AWAKE BEAUTY, blue belton, 27-11-2016, PKR w przygotowaniu, 30123/VII/16, (TABASCO Simarilion – Charming Vagabonds GLAMOUR GIRL), hod. Sabine Niebuhr, wł. Agnieszka Skórzewska – dosk. 3

20 Wansleydale Orszak Gold, orange belton, 17-04-2016, PKR w przygotowaniu, 51177/VIII/16, (Upperwood Psychedelic – Wetherby Whisper to Wansleydale), hod. Linda Taylor, wł. Zbigniew Dzionek – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

21 WHITE TANGO Lofty, blue belton, 24-07-2016, PKR.VII-15972, 95233/I/16, (Swannery Domino Dancer – Meldor-Sett Deep Emotion Lofty), hod. Ewa Wojcik- Maksymiec, wł. Katarzyna Szyffer, Ewa Wojcik-Maksymiec – dosk. 2

22 ZAREEN z Harpolu, blue belton, 25-10-2016, PKR.VII-16450, 2154/XXXIX/16, (Charming Vagabonds AZZURO BLUE – STARLIGHT Magenta In Blue), hod. Dariusz Spisak, wł. Agnieszka, Dariusz Spisak – bardzo dobra

Klasa pośrednia / Intermediate Class

23 CHELSEA z Ziemi Łowickiej, tricolor, 11-03-2016, PKR.VII-15704, 37562/XXII/16, (QUENSA NIGHT FEVER – KSIĄŻĘCA PERŁA z Orszaku Chrobrego), hod. Janusz Tomaszkiewicz, wł. Janusz Tomaszkiewicz – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta / Open Class

24 LAUREL LAVA Ravandlil, (Mł.Ch.PL), tricolor, 05-04-2015, PKR.VII-15118, 13958/IV/15, (Quensha NIGHT FEVER – PASJA z Orszaku Chrobrego), hod. Katarzyna Kowalczuk, wł. Katarzyna Kowalczuk – dosk. 1, CWC

25 White Quintessence Lofty, tricolor, 21-08-2015, PKR.VII-15370, 37092/XXII/15, (Joyfull Joker Un’Iris – Meldor-Sett Deep Emotion Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 2

Klasa championów / Champion Class

26 Duma Orszaku z Ziemi Łowickiej, (Ch.PL), tricolor, 13-02-2014, PKR.VII-14420, 48833/VIII/14, (Quensha Night Fever – Książęca Perła z Orszaku Chrobrego), hod. Janusz Tomaszkiewicz, wł. Zbigniew Dzionek – dosk.1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

27 PASJA z Orszaku Chrobrego, (Mł.Zw.Św., CIE, Ch.PL, H, SK, Zw.KL. PL,Cz,A, Mł.Zw.PL), tricolor, 01-05-2012, PKR.VII-13378,

13476/IV/12, (Wansleydale ORSZAK PRINCE – Lordsett ORIENT ORCHIDEA), hod. Zbigniew Dzionek, wł. Katarzyna Kowalczuk – dosk. 2

Klasa weteranów / Veteran Class

28 Meldor-Sett (FCI) Deep Emotion Lofty, (CIE, Ch.PL, Zw.KL), orange belton, 28-08-2008, PKR.VII-11316, 35349/XXII/08, (Bournehouse Royal Dreamer – Walkiria z Orszaku Chrobrego), hod. Renata Olszewska, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – bardzo dobra

29 NADINE Elater Polonica, (Ch.PL), tricolor, 21-02-2008, PKR.VII-10958, 24578/VII/08, (Silvanus MORTIMER – MAJA LIWIA Elater), hod. Agnieszka Skórzewska, wł. Aleksandra Najsarek – bardzo dobra

FCI 120 – Seter irlandzki

Psy – Males

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

30 Veni Vidi Vici Lofty, mahoniowe, 31-03-2017, PKR w przygotowaniu, 38585/XXII/17, (Yum Yum Diervilla – Harpi Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – w.o. 1, NMłSzwR

31 YURI Madra Rua, mahoniowe, 27-04-2017, PKR.VII-16496, 6759/XLII/17, (Garden Star’s Irish WRIGLEY – Gleam of Sky MISS OF THE BEAUTY), hod. Izabela Korenkiewicz, wł. Izabela Korenkiewicz – w.o. 2

Klasa młodzieży / Junior Class

32 Pennywood Summer Unique, (Mł.Ch.SRB), mahoniowe, 08-06-2016, PKR.VII-15935, 3139/XLIX/16, (Amblin’s Sweet William – Sangarah Penelope), hod. Anett Tibold Vargane, wł. Sara Górka – dosk. 2

33 RIO GRANDE Red Fantasy, mahoń, 18-05-2016, PKR w przygotowaniu, 6354/XXXVI/16, (Imperialsetter ROYAL DREAM – FANTASY Lofty), hod. Katarzyna Kania, wł. Katarzyna Kania – dosk. 1

Klasa pośrednia / Intermediate Class

34 AT THE TOP OF THE WORLD Irish Devils, (Mł.Ch.PL, Mł.Zw.KL 17), mahoniowe, 22-11-2015, PKR.VII-15460, 31406/II/15,

(Cordarragh PICASSO – Garden Stars Irish Unique), hod. Aleksandra Janik, wł. Aleksandra Janik – dosk. 2

35 HAVERLEY HIS HIGHNESS, (Mł.Ch.PL), mahoniowe, 03-10-2015, PKR.VII-15756, 29629/VII/15, (COPPER`S GYPSY ROSE – NEIVEN CRISPY CHOCOLATE COOKIE BY HAVERLEY), hod. Agnieszka Dufrat, wł. Aleksandra Olszewska – dosk. 1, CWC

36 REAPLAY Lofty, (Mł.Ch.PL), mahoniowe, 03-03-2016, PKR.VII-15793, 31716/II/16, (WIN A CENT Diervilla – LADY GODIVA Lofty), hod. Ewa Wójcik- Maksymiec, wł. Justyna Orlińska – dosk. 3

Klasa otwarta / Open Class

37 Copper’s MAGIC MASTER, (CIE), mahoniowe, 30-07-2011, PKR.VII-12983, 29197/II/11, (Copper’s MAGISKA UNDER – Lynwood KISS ‚N’ TELL COPPERS), hod. Camilla Ostman, wł. Aleksandra Janik – dosk. 1

38 MONSUN z Orszaku Chrobrego, mahoniowe, 31-12-2014, PKR.VII-14966, 22272/XII/14, (JACWILINS PERFECT ISN`T EASY – MELDOR ALWAYS SWEET JESSI), hod. Zbigniew Dzionek, wł. Małgorzata Struzik – dosk. 2

39 Seterday IGOR, mahoniowe, 20-03-2014, PKR.VII-15165, 8832/XIV/14, (Neiven AMOR’S ARROW – WILDEST DREAM Red Nokomis), hod. Mojca Novak, wł. Daria Olko – dosk. 3

40 UK PASSION DEGLI ANGELI ROSSI, (Ch.SK, Mł.Ch.PL, J.Ch.CZ, J.Ch.SK), mahoniowe, 23-07-2015, PKR.VII-15417, 29222/VII/15, (ROMARNE TAITTINGER – MARILYN MONROE DEGLI ANGELI ROSSI), hod. Gloriana Danzè, wł. Ewa Sądej – dosk. 4

Klasa użytkowa / Working Class

41 Gleam of Sky MY SWEET PRINCE, (Ch.PL, Ch.LT, FT-II), mahoniowe, 01-05-2011, PKR.VII-12957, 10393/XVI/11, (THENDARA SNOW LIMIT – Meldor-Sett EVENING SKY), hod. Czesława Wyjadłowska, wł. Dagmara Pyka – brak karty

42 Lofty DESPERADO, (CIB, CIE, Zw.PL, Zw.KL, Ch.PL, Ch.SLO, Ch.CZ, Ch.ROM, Ch.CRO, Ch.UKR, Ch.SRB, FT-II), mahoniowe, 13-

03-2008, PKR.VII-11037, 35619/XXII/08, (Jonola Dr Doolittle – Tequila Special Sour Mahoniowa Bryza), hod. Ewa Wójcik, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 1

Klasa championów / Champion Class

43 BAYAMO Wiatr w Polu, (CIE, Mł.Ch.PL, Ch.PL, Ch.RUS, Ch.RKF, Ch.UKR, Ch.LT, Ch.BLR, Ch.SLO, Ch.RO), mahoniowe, 21-01-

2010, PKR.VII-12209, 83277/I/10, (GIPSY WIND z Arislandu – JUST A KISS Diervilla), hod. Dorota Fronczyk, wł. Dorota Fronczyk – nb

44 Copper’s GYPSY ROSE, (Ch.PL, CIE), mahoniowe, 25-03-2013, PKR.VII-13895, 8818/XX/13, (Copper’s MAGISKA UNDER – Copper’s WINE’N ROSES), hod. Camilla Ostman, wł. Agnieszka Szeliga – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

45 Cordarragh PICASSO, (CIE, Mł.Ch.PL, Mł.Ch.HR, Mł.Zw.KL, Zw.KL, Ch.PL, Ch.SK), mahoniowe, 15-09-2009, PKR.VII-11951,

28131/II/09, (Scotselaw Detroit Spinner By Thendara JW – CORDARRAGH Lady In Red), hod. Dee Farndell, wł. Aleksandra Janik – dosk. 2

46 Imperialsetter Royal Dream, (Mł.Zw.KL 15, Mł.Ch.PL, Ch.RO, Ch.PL, CIE), mahoniowe, 17-01-2014, PKR.VII-14329, 10261/XVI/14, (RIQITTA AUTHENTIC – Lofty Brigitte Bardot), hod. Agnieszka Paluch, wł. Agnieszka Paluch – dosk. 3

Klasa weteranów / Veteran Class

47 Irish Melody Lucky Luke, (CIE, CIB, Ch.PL, FT-I), mahoniowe, 26-03-2007, PKR.VII-10646, 35621/XXII/07, (Sumaric Shadow of Mr Jingles – Irish Melody Sunday Morning), hod. Kaja Koger, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – bardzo dobra 3

48 M’Eudail V.I.P., mahoniowe, 13-07-2009, PKR.VII-11929, 4783/XXXIV/09, (FREE MINDS DARLING – YESTERDAY’S HERO RED ROSES IN DIAMOND), hod. Alenka Pokorn, wł. Adam Stasiak – dosk. 2

49 Neiven AMOR’S ARROW, (CIE, Ch.PL, FT-III), mahoniowe, 10-11-2008, PKR.VII-11535, 7224/XIV/08, (CENTRE POINT Zambi – HAWANA Rude Ziółko), hod. Agnieszka Dufrat, wł. Daria Olko – dosk. 1, Zwycięzca Klubu Weteran, NWwR

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

50 Vanessa Mae Lofty, mahoniowe, 31-03-2017, PKR.VII-16475, 38584/XXII/17, (Yum Yum Diervilla – Harpi Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – w.o. 1

Klasa szczeniąt / Puppy Class

51 Imperialsetter SUNSHINE, mahoniowe, 06-02-2017, PKR.VII-16360, 10803/XVI/17, (Gwendariff NUTTY PROFESSOR – Imperialsetter CANDY MUFFIN), hod. Agnieszka Paluch, wł. Agnieszka Paluch – w.o. 1, NSzwR

Klasa młodzieży / Junior Class

52 Dolcevita for Lofty Entuziastas, mahoniowe, 07-06-2016, PKR w przygotowaniu, 37958/XXII/16, (Irish Melody Lucky Luke – Lady Ga Ga Lofty), hod. Indre Mecionyte, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 2

53 Ebony-sett Eureca, mahoniowe, 21-10-2016, PKR.VII-16532, 16416/XV/16, (Copper’s Magic Master – Randi Ingerman Degli Angeli Rossi), hod. Karolina Knapczyk, wł. Karolina Knapczyk – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

54 Irish Future DIAMOND WIND, mahoń, 16-08-2016, PKR w przygotowaniu, 6486/XXXVI/16, (TOMMY HILFIGER Golryred – KINGDOM OF SUN All Irisch Gold), hod. Anita Marek, wł. Sabina Kionka – bardzo dobra

55 THE SPRING TIME z Arislandu (FCI), mahoniowe, 20-05-2016, PKR.VII-15795, 13622/XXIV/16, (NUCKY OF MCBIRDY – JULIA ROBERTS z Arislandu), hod. Jadwiga Konkiel, wł. Piotr Sobczyk, Iga Sobczyk – nb

Klasa pośrednia / Intermediate Class

56 Riquita Lofty, mahoniowe, 03-03-2016, PKR.VII-15691, 37542/XXII/16, (Win a Cent Diervilla – Lady Godiva Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł. Ewa Wójcik-Maksymiec – dosk. 2

57 ROSSA Red Fantasy (FCI), mahoń, 18-05-2016, PKR.VII-16276, 6494/XXXVI/16, (Imperialsetter (FCI) ROYAL DREAM – FANTASY Lofty (FCI)), hod. Katarzyna Kania, wł. Patrycja Zawadzka – dosk. 1

Klasa otwarta / Open Class

58 ONE AND ONLY Amber WInd, mahoniowe, 31-03-2014, PKR.VII-14875, 12270/V/14, (Copper’s MAGIC MASTER – CERES Amber Wind), hod. Magdalena Piela, wł. Magdalena Piela – dosk. 2

59 Tira z orszaku Chrobrego, mahoniowe, 30-01-2015, PKR.VII-15025, 31027/II/15, (Salford Wizard z Arislandu – Jolanda z Orszaku Chrobrego), hod. Zbigniew Dzionek, wł. Zuzanna Liskowacka – dosk. 1, CWC

Klasa championów / Champion Class

60 BRIGITTE BARDOT Lofty, (CIE, Zw.KL, Ch.PL, RO, MD, MNE, PH), mahoniowe, 16-05-2010, PKR.VII-12327, 9686/XVI/10, (IRISH MELODY LUCKY LUKE – TEQUILA SPECIAL SOUR Mahoniowa Bryza), hod. Ewa Wójcik, wł. Agnieszka Paluch – dosk. 1, Zwycięzca Klubu, BOS

61 CERES Amber Wind (FCI), (Ch.PL), mahoniowe, 14-03-2010, PKR.VII-12260, 10885/V/10, (Irish Melody LUCKY LUKE – HELLO DOLLY z Arislandu), hod. Magdalena Piela, wł. Magdalena Piela, Zuzanna Piela – nb

62 FANTASY Lofty, (Ch.PL), mahoniowe, 28-07-2012, PKR.VII-13867, 5629/XXXVI/12, (IRISH MELODY LUCKY LUKE – DAKOTA Lofty), hod. Ewa Wójcik-Maksymiec, wł. Katarzyna Kania – dosk. 2

FCI 330 – Seter irlandzki czerwono-biały

Psy – Males

Klasa użytkowa / Working Class

63 BOREAS Artegerd, (CIB, CIE, Ch.PL, Ch.CZ, Grand Ch.CZ, Ch.SK, Zw.PL 15, Zw.CZ 15, 16, Zw.Kl.SK 16, Zw.KL CZ 17, Mł.Ch.PL,

Mł.Zw.KL 15, Mł.Ch.CZ, FT-II), czerwono-białe, 17-04-2014, PKR.VII-14549, 5873/XXXVI/14, (Casafelice MONTADALE – ARTEMIS Bohemia Thalset), hod. Renata Rokuskova, wł. Piotr Pawłowski – dosk. 1, CWC

Klasa championów / Champion Class

64 Cornadore (FCI) ALLYN, (Ch.PL, Ch.SK, FT-II), czerwono-białe, 05-07-2015, PKR.VII-15257, 6117/XXXVI/15, (Ballakinnish MALACHI AT OLDESTONE – Corranroo CAROLINE), hod. Justyna Rojek, wł. Justyna Rojek – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

Suki – Females

Klasa otwarta / Open Class

65 Cornadore (FCI) ADA, (Ch.PL, Ch.SK), czerwono-białe, 05-07-2015, PKR.VII-15256, 6116/XXXVI/15, (Ballakinnish MALACHI AT OLDESTONE – Corranroo CAROLINE), hod. Justyna Rojek, wł. Justyna Rojek – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Klasa championów / Champion Class

66 Corranroo CAROLINE, (CIE, Ch.PL, SK, A,VDH, Mł.Ch PL, CZ, Zw.KL 13, 14, Zw.PL,SK, D, A, Mł.Zw.EU, D, A, CZ), czerwono-białe, 19-08-2011, PKR.VII-13050, 5366/XXXVI/11, (Taniswood DIRTY DANCER AT COURTDOWN – Corranroo CONTINENTAL), hod. Graham, Jacque Bayne, wł. Justyna Rojek – dosk. 1, CWC

FCI 6 – Seter szkocki – Gordon

Psy – Males

Klasa szczeniąt / Puppy Class

67 Revolution Breeze SAW GERRERA, czarne podpalane, 04-02-2017, PKR.VII-16354, 30201/VII/17, (Silent North EYE CON – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG), hod. Anna Ciechańska, wł. Agnieszka Sikora – nb

Klasa pośrednia / Intermediate Class

68 Dream Believer Kochanej Emilki, czarne podpalane, 14-12-2015, PKR.VII-15574, 10607/XVI/15, (Brodruggan Black Knight – Rosalie von der wilden Horde), hod. Mariola Sklorz, wł. Mariola Sklorz – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

69 HARLEY DAVIDSON Under Sett, czarne podpalane, 03-02-2016, PKR.VII-16080, 26320/III/16, (GOANGO BLACK BOOMS –

VALENCIA KLAN BASÓW), hod. Małgorzata Zaręba, wł. Przemysław Gasz – dosk. 2

Klasa otwarta / Open Class

70 Jasper Black Ivy (FCI), czarne podpalane, 24-08-2015, PKR.VII-15695, 94499/I/15, (Triseter Celtic Jai – Lullaby Black Ivy (FCI)), hod. Agata Witkowska, wł. Dominik Sadkowski – dosk. 1, CWC

71 MORTIMER CHILDREN OF THE MIST Przystanek Zacisze, czarne podpalane, 10-07-2015, PKR.VII-15459, 5471/XXXIV/15,

(TARANSAY ALEXANDER – BAJKA BLACK KING Tesab-Aksed), hod. Marek Pęcherski, wł. Justyna Garlej – bardzo dobra

Klasa championów / Champion Class

72 Celtic Frost Kochanej Emilki, (Ch.PL, CIE), czarne podpalane, 04-12-2013, PKR.VII-14296, 10258/XVI/13, (Fairray Black To The Futura – Rosalie von der wilden Horde), hod. Grzegorz Sklorz, wł. Mariola Sklorz – dosk. 1

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

73 GILDE Tristhanti, czarne podpalane, 01-05-2017, PKR.VII-16547, 6571/XXXVI/17, (Passion Fild PAY NO MIND – MURABELLA Kaladan), hod. Mateusz Nowak, wł. Monika Jaszczur-Szymoszek – w.o. 1, NMłSzwR

Klasa szczeniąt / Puppy Class

74 Revolution Breeze SAVE THE REBELLION, czarne podpalane, 04-02-2017, PKR w przygotowaniu, 16396/XV/17, (Silent North EYE CON – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG), hod. Anna Ciechańska, wł. Robert Cieślik – obiecująca

75 Revolution Breeze SHOT OF FINLANDIA, czarne podpalane, 04-02-2017, PKR.VII-16340, 30192/VII/17, (Silent North EYE CON – Yukki Hill TO KISS AND TO HUG), hod. Anna Ciechańska, wł. Anna Ciechańska, Jadwiga Cook – w.o. 1

Klasa młodzieży / Junior Class

76 Ebony-sett New Star, (Mł.Ch.PL), czarne podpalane, 27-05-2016, PKR.VII-15889, 16158/XV/16, (Taransay Alexander – Ninlil Kaladan), hod. Karolina Knapczyk, wł. Karolina Knapczyk – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

Klasa pośrednia / Intermediate Class

77 CALANTE Tristhanti, czarne podpalane, 12-02-2016, PKR.VII-15943, 2035/XXXIX/16, (EVENING-STAR z Ojcowskiej Doliny – MURBELLA Kaladan), hod. Mateusz Nowak, wł. Mateusz Nowak, Renata Wrochniak – dosk. 3

78 Dream Star Kochanej Emilki, (Mł.Ch.PL), czarne podpalane, 12-12-2015, PKR.VII-15573, 10608/XVI/15, (Brodruggan Black Knight – Rosalie von der Wilden Horde), hod. Grzegorz Sklorz, wł. Anna Tracz, Mariola Sklorz – dosk. 1, CWC

79 Witcher Triss Miyavi, czarne podpalane, 06-06-2016, PKR.VII-15866, 6356/XXXVI/16, (Lamborghini BLACK IVY – Celtic Blackout KOCHANEJ EMILKI), hod. Anna Wolke, wł. Anna Wolke – dosk. 2

Klasa użytkowa / Working Class

80 Celtic Blackberry Kochanej Emilki, (Ch.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.EU, Zw.EU, Mł.Zw.KL, FT-II), czarne podpalane, 04-12-2013, PKR.VII- 14351, 10277/XVI/13, (Fairray Black to the Future – Rosalie von der Wilden Horde), hod. Grzegorz Sklorz, wł. Anna Tracz – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

Klasa championów / Champion Class

81 Ebony-Sett (FCI) MY LOVE TASHA, (Mł.Zw.PL, Mł.Ch.PL, Ch.PL), czarne podpalane, 19-01-2015, PKR.VII-15029, 15323/XV/15, (DOLCE LINK EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – NINILL Kaladan), hod. Karolina Knapczyk, wł. Marzena Kobzan – dosk. 2

82 Yukki Hill TO KISS AND TO HUG, (CIE, Ch.PL, Ch.LT, Ch.SK, Ch.HU, Zw.KL, Mł.Zw.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Ch.SK), czarne podpalane, 19-04-2013, PKR.VII-14133, 27903/VII/13, (Yukki Hill WIZZARD OF GORDON CASTLE – Yukki Hill MY FAIR LADY), hod. Alexandra Tolmacheva, wł. Anna Ciechańska – dosk. 1, CWC

FCI 119 – Wyżeł niemiecki krótkowłosy

Psy – Males

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

83 GORDON DUMA Laskowy Bór, jasny deresz w brązowe łaty, 25-04-2017, PKR w przygotowaniu, 26549/III/17, (JOSZKO-JAWOR Duma Kazana – DUMKA-GRET z Czarnego Podmuchu), hod. Jacek Jurczyk, wł. Krystian Kałuża – w.o. 1, NMłSzwR

Klasa szczeniąt / Puppy Class

84 BRUNO Heart of Europe, brązowe, 19-02-2017, PKR w przygotowaniu, 26561/III/17, (Altair iz Ohotnichiego dvora – Akira od Bernatu Samoty), hod. Monika Kupkova, wł. Katarzyna Mroczek, Dawid Mroczek – brak karty

85 ZACHAR ze Snu Nemroda, brązowe, 07-03-2017, PKR w przygotowaniu, 10854/XVI/17, (MIŁEK ze Snu Nemroda – CZEREMCHA ze Snu Nemroda), hod. Izabela i Waldemar Cichoń, wł. Izabela, Waldemar Cichoń – w.o. 1, NMłSzwR

Klasa młodzieży / Junior Class

86 JAGO ze Snu Nemroda, deresz brązowy, 19-11-2016, PKR.VII-16157, 3233/XLIX/16, (JOSZKO-JAWOR Duma Kazana – ZADRA ze Snu Nemroda), hod. Izabela, Waldemar Cichoń, wł. Lech Gubała – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

87 YETI z Czarnego Dworu, czarny deresz w łaty, 21-09-2016, PKR w przygotowaniu, 30146/VII/16, (Don z Czarnego Dworu – Erin z Czarnego Dworu), hod. Wojciech Burski, wł. Piotr Szymański – dosk. 2

Klasa otwarta / Open Class

88 ARES z Włodzimierzowa, (Mł.Ch.PL, PP1), brązowe, 14-09-2015, PKR.VII-15452, 10574/XVI/15, (CHAN ZE STIPEK – BRENDA Z Trybunalskiego Grodu), hod. Mateusz Rudziński, wł. Przemysław Jędrzejczyk – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

Klasa użytkowa / Working Class

89 APIS Slavny Gon (FCI), (Ch.PL, FT-I, KWW-I, FT-II), brązowe deresz, 11-07-2013, PKR.VII-14015, 8594/XXIX/13, (FIGARO Kajminia – GRATKA z Czarnego Dworu), hod. Sławomir Fryc, wł. Sławomir Fryc – dosk. 1, CWC

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

90 GAJA DUMA Laskowy Bór, brązowe, 25-04-2017, PKR w przygotowaniu, 26576/III/17, (JOSZKO-JAWOR Duma Kazana – DUMKA-GRET z Czarnego Podmuchu), hod. Jacek Jurczyk, wł. Tomasz Skowronek, Magdalena Tatar-Skowronek – w.o. 1

Klasa młodzieży / Junior Class

91 CENTA z Trybunalskiego Grodu, brązowe deresz, 28-06-2016, PKR.VII-15917, 37829/XXII/16, (Apis Slavny Gon – Bajka z

Trybunalskiego Grodu), hod. Michał Skrzek, wł. Michał Skrzek – dosk. 1

92 CZA-CZA Z KNIEJI NAD ODRĄ (FCI), brązowe deresz, 02-10-2016, PKR.VII-16193, 6462/XXXVI/16, (APIS Slavny Gon – Cuma Łowiecki Region), hod. Adam Dalecki, wł. Zdzisław Wita – dosk. 2

93 DUNGA Tristhanti, deresz brązowy, 10-06-2016, PKR.VII-16346, 2131/XXXIX/16, (FIGARO CZARNY DWÓR ze Skolnitego – URKE z Czarnego Dworu), hod. Mateusz Nowak, wł. Mateusz Nowak – dosk. 4

94 JAGA ze Snu Nemroda, (PP1), deresz z brązem, 19-11-2016, PKR.VII-16139, 10748/XVI/16, (JOSZKO-JAWOR Duma Kazana – ZADRA ze Snu Nemroda), hod. Izabela, Waldemar Cichoń, wł. Przemysław Jędrzejczyk, Klaudia Jędrzejczyk – brak karty

95 Yuno z Czarnego Dworu, czarny deresz w łaty, 21-09-2016, PKR.VII-16103, 4537/XI/16, (Don z Czarnego Dworu – Erin z Czarnego Dworu), hod. Wojciech Burski, wł. Wioletta Kowalska – dosk. 3

Klasa otwarta / Open Class

96 WILLMA z Czarnego Dworu, deresz brązowy, 20-01-2012, PKR.VII-13413, 27075/VII/12, (FLINT z Czarnego Dworu – GLORIA z Czarnego Dworu), hod. Wojciech Burski, wł. Joanna Pomorska-Grochowska – dosk. 1, Zwycięzca Klubu

klasa użytkowa / Working Class

97 ARIA Slavny Gon (FCI), (KWW-III), brązowe deresz, 11-07-2013, PKR.VII-14016, 8593/XXIX/13, (FIGARO Kajminia – GRATKA z Czarnego Dworu), hod. Sławomir Fryc, wł. Sławomir Fryc – dosk. 2

98 MIŁKA ze Snu Nemroda, (FT-I), deresz w brązowe łaty, 06-06-2015, PKR.VII-15536, 10592/XVI/15, (ATAMAN z Hubertowych Łowisk – ZADRA ze Snu Nemroda), hod. Izabela, Waldemar Cichoń, wł. Izabela, Waldemar Cichoń – dosk. 1

Klasa championów / Champion Class

99 DIANA z Hubertowych Łowisk, (Mł.Ch.PL, Ch.PL, Zw.KL, MFT-II), deresz z brązem, 04-01-2013, PKR.VII-13751, 10107/XVI/13, (HUGO ze Stipek – AJTRA z Hubertowych Łowisk), hod. Lucjan, Karina Sus, wł. Lucjan, Karina Sus – dosk. 3

100 ERIN z Czarnego Dworu, (CIE, Mł.Zw.EU, Mł.Zw.PL, Ch.HR, Ch.ROM, Ch.PL), czarny deresz w łaty, 07-08-2013, PKR.VII-14097, 27861/VII/13, (HUMMER Zielona Brda – IZZY z Czarnego Dworu), hod. Wojciech Burski, wł. Joanna Pomorska-Grochowska – dosk. 2

101 KNIEJA II ze Snu Nemroda, (Ch.PL, FT-I), brązowe, 25-09-2014, PKR.VII-14945, 10447/XVI/14, (BAYARD spod Agatov –

CZEREMCHA ze Snu Nemroda), hod. Izabela, Waldemar Cichoń, wł. Izabela, Waldemar Cichoń – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

FCI 98 – Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

Psy – Males

Klasa pośrednia / Intermediate Class

102 ATOS from Stobrawa Woods, deresz w brązowe łaty, 05-04-2016, PKR.VII-15891, 16160/XV/16, (ED Apel – Canis Fortuna ZAFIRA), hod. Dariusz Wysocki, wł. Dariusz Wysocki – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

103 TULLI Stella Venandi, brązowe deresz, 15-04-2017, PKR.VII-16467, 13087/V/17, (BARNEY IV. V.Bockenhagen – KIA Fantastic of Miki), hod. Justyna Szkudłabska, wł. Justyna Szkudłabska – w.o. 1, NMłSzwR

Klasa młodzieży / Junior Class

104 DAIWA Bukowa Ostoja, deresz brązowy, 31-07-2016, PKR w przygotowaniu, 7837/XXX/16, (ULAN v.d. Dachswiese – LORA Fantastic of Miki), hod. Hubert Dębowski, wł. Sylwester Chęciński – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ

Klasa pośrednia / Intermediate Class

105 AISHA from Stobrawa Woods, deresz w brązowe łaty, 05-04-2016, PKR.VII-15890, 16159/XV/16, (ED Apel – Canis Fortuna ZAFIRA), hod. Dariusz Wysocki, wł. Dariusz Wysocki – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Klasa otwarta / Open Class

106 VENUS Stella Venandi, czarny deresz w łaty, 29-08-2015, PKR.VII-15554, 12971/V/15, (Lille Skovbo’s EDDIE – BIRKE v.Nordstrand), hod. Justyna Szkudłabska, wł. Justyna Szkudłabska – dosk. 1, CWC

FCI 99 – Wyżeł weimarski długowłosy

Psy – Males

Klasa championów / Champion Class

107 Gouddy Sachmet, (Ch.CZ), srebrno-szare, 23-04-2012, PKR.W NOSTR.(4342/XLIV/12), 4342/XLIV/12, (Waldwiese Willy Good Dog – Annabe Sachmet), hod. Juraskova Hana, wł. Joanna Wojciechowska, Ewa Błauciak – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Suki – Females

Klasa użytkowa / Working Class

108 Bonna Crazy Forever, (ZV), srebrzysto-szare, 15-11-2015, CLP/VOD/10049, -, (Deano z Safranic – Becky z Duboveho navrsi), hod. Pavel Sloupensky, wł. Milos Dohnalek – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

Klasa championów / Champion Class

109 Celesteen Temple Sanelle Sirrah, (Ch.SK, J.Ch.CZ, Cl.W.SK, ZV Ic.), srebrne, 06-02-2015, CLP/VOD/9715/16, -, (Casar II von Falkentann – Angel for Sanelle Sirrah), hod. Lenka Trckova, wł. Lenka Trckova – bardzo dobra

FCI 99 – Wyżeł weimarski krótkowłosy

Psy – Males

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

110 EUSTACHY Dotyk Południa, srebrzysto-szare, 21-03-2017, PKR w przygotowaniu, 6577/XXXVI/17, (ATREY FOREVER HERO OF DIAM WEIM – CYGA z Zebrzydowie), hod. Michał Gocyla, wł. Sebastian Młynarczyk – w.o. 2

111 Waldo At Bromhund Atria Cordis, srebrno-szare, 21-04-2017, PKR w przygotowaniu, 96823/I/17, (WIN’WEIM’S IT’S MY GREY GOOSE – Grace Kelly Atria Cordis), hod. Dorota Mikus Koralewska, wł. Kacper Buła, Suzanne Thomson, Dorota Mikus Koralewska – w.o. 1, NMłSzwR

Klasa młodzieży / Junior Class

112 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis, szaro-srebrne, 19-07-2016, PKR.VII-15993, 51287/VIII/16, (LE FOL DU VENT Fala Love’a – GRACE KELLY Atria Cordis (FCI)), hod. Dorota Mikus-Koralewska, wł. Joanna Ziemska – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOS

Klasa pośrednia / Intermediate Class

113 AUSTIN Imperial Weimaraner, srebrzysto-szare, 05-06-2016, PKR.VII-16092, 5584/XXXIV/16, (BROMHUND SENSATION AT GREYNIE – BONA Imperial Weimaraner), hod. Sylwia Mokry, wł. Leszek Korepta – dosk. 1, CWC

114 IVAN Silver Friend, srebrzysto-szare, 26-02-2016, PKR.VII-16628, 52161/VIII/16, (MOON OVER BROADWAY FCI – VIVA Silver Friend FCI), hod. Katarzyna Jarzębska, wł. Kinga Nowaczyk – dosk. 2

Klasa otwarta / Open Class

115 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner, srebrzysto-szare, 05-06-2016, PKR.VII-15928, 6381/XXXVI/16, (BROMHUND SENSATION AT GREYNIE – BONA Imperial Weimaraner), hod. Sylwia Mokry, wł. Manfred Wydra – dosk. 1, CWC

116 OSCAR Silver Friend (FCI), srebrzysto-szare, 16-05-2014, PKR.VII-14692, 36400/XXII/14, (ASHLAREN HOWZAT HARRY – SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna), hod. Katarzyna Jarzębska, wł. Małgorzata Maranda – nb

117 ZASAWIN BIESY I CZADY, (Ch.ROM), srebrne, 12-06-2015, COR A 84-16/099, -, (STORM IN DAKOTA – DEEP RED JUST

WEIMARANER), hod. Agnieszka Kowenzowska, wł. Iulia Ciungan – nb

Klasa użytkowa / Working Class

118 Canis Fortuna (FCI) WAŻNIAK, (CIB, CIE, Ch.PL, Ch.RO, Ch.HU, FT-II), srebrzysto-szare, 07-01-2013, PKR.VII-13719,

5590/XXXVI/13, (Weimaranus QUIZMASTER – Canis Fortuna (FCI) DIUNA), hod. M.W Rosa, wł. Mariola Oczadły – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

119 TOKAY Camistar (FCI), (Mł.Zw.PL, Ch.PL, PT, KWW-I), szaro-srebrne, 09-03-2013, PKR.VII-13877, 3092/XLVIII/13, (Waldwiese WILLY GOOD DOG – JACQUELINE Grey Fellow (FCI)), hod. Artur Bonas, wł. Iwona Kowalczyk – dosk. 2

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

120 Eluna Dotyk Południa, srebrzysto-szare, 21-03-2017, PKR w przygotowaniu, 32512/II/17, (ATREY FOREVER HERO OF DIAM WEIM – CYGA z Zebrzydowic), hod. Michał Gocyla, wł. Dominika Malaga – w.o. 1

Klasa szczeniąt / Puppy Class

121 DŻAGA Grey Armagedon, srebrzysto-szare, 21-12-2016, PKR w przygotowaniu, 6529/XXXVI/16, (JABO After Ishtar – BIBI z Lasów Preczowskich), hod. Karolina Dwornik, wł. Alicja Satława-Janiec – nb

122 ELEMENT OF IMAGINATION VOLCANO SPIRIT’S, srebrzysto-szare, 06-03-2017, PKR.VII-16443, 16381/XV/17, (DOC

N’CAMELOT’S HEAVEN CAN WAIT – GIOIA VOLCANO SPRING FALA LOVE’A), hod. Carmen Schulze, wł. Małgorzata, Waldemar

Rosa – w.o. 1, NSzwR

Klasa młodzieży / Junior Class

123 BLUE JEAN BLUES Just Dance (FCI), srebrno-szare, 01-11-2016, PKR.VII-16261, 4250/XLIV/16, (ZZ-TOP A-awa – Weimaranus JUST DANCE), hod. Joanna Wojcichowska, wł. Joanna Wojciechowska, Witold Wojciechowski – dosk. 3

124 FREYA Joy Spirit, srebrno-szare, 25-07-2016, PKR w przygotowaniu, 9498/XIV/16, (ZAYON Atria Cordis – MALAYKA Grey Fellow (FCI)), hod. Katarzyna Pawełek, wł. Zyta Zborowska, Klaudia Worek – dosk.

125 JOKE Imperium Star, szare, 17-06-2016, PKR.VII-16028, 51319/VIII/16, (KOLATA’S SURFERS PARADISE – OLGA Imperium Star), hod. Paulina Wałkowska-Staniszewska, wł. Katarzyna Hadyńska – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BOB

126 MASZA Szara Pasja (FCI), srebrzysto-szare, 17-09-2016, PKR.VII-16006, 3972/XLVIII/16, (DANTON Atria Cordis (FCI) – FLEUR Silver Friend), hod. Jolanta Majewska, wł. Jolanta Majewska – dosk. 2

127 ORDONKA A-Awa, srebrzysto-szare, 01-05-2016, PKR.VII-16050, 51347/VIII/16, (A GRAYTSKY A LA Fala Love’a FCI – JOTA ARAGONESA A-Awa), hod. Andrzej Walczak, wł. Andrzej Walczak – dosk. 4

Klasa pośrednia / Intermediate Class

128 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner, (Mł.Ch.PL), srebrzysto-szare, 05-06-2016, PKR.VII-15800, 6343/XXXVI/16,

(BROMHUND SENSATION AT GREYNIE – BONA Imperial Weimaraner), hod. Sylwia Mokry, wł. Sylwia Mokry – dosk. 3

129 IGA Silver Friend (FCI), srebrzysto-szare, 26-02-2016, PKR.VII-15777, 29658/VII/16, (Weimaranus MOON OVER BROADWAY – VIVA Silver Friend FCI), hod. Katarzyna Jarzębska, wł. Damian Piątkowski – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu

130 UT SUPRA A-Awa, srebrzysto-szare, 08-03-2016, PKR.VII-16051, 51346/VIII/16, (ENJOY THE WIND Just Weimaraner (FCI) – JANET J. A-Awa), hod. Andrzej Walczak, wł. Andrzej Walczak – dosk. 2

Klasa otwarta / Open Class

131 DELTA GREY TEAM Szara Wiara (FCI), srebrzysto-szare, 02-09-2014, PKR.VII-14794, 28558/VII/14, (ARTHUR ELWOOD Agamysh – LUNA z Bobięcińskiego Lasu), hod. Marta Sokalska-Kuczyńska, wł. Marta Sokalska-Kuczyńska, Patrycja Mazur-Szkodzińska – dosk. 1, CWC

132 DUNKA z Zebrzydowic (FCI), srebrno-szare, 27-02-2014, PKR.VII-14503, 5853/XXXVI/14, (Weimaranus QUIZMASTER – BEZI Niewierskie Łąki), hod. Krystyna Sołoducha, wł. Krystyna Sołoducha – dosk. 2

133 ZARIKA Biesy i Czady, srebrno-szare, 12-06-2015, PKR.VII-15224, 1911/XXXIX/15, (STORM IN DAKOTA – DEEP RED Just

Weimaraner), hod. Agnieszka, Michał Kowenzowscy, wł. Michał Kowenzowski – nb

Klasa użytkowa / Working Class

134 Ashin Lubell ROMANOVO UDOLI, (ZV Ic.), szaro-srebrne, 09-07-2015, CLP/VOK/9947, -, (Cashmere Love de Donawitz – Dona z Hostickych luk), hod. Ivo Roman, wł. Lucie Homzova – bardzo dobra

135 BONA Imperial Weimaraner, (CIE, Ch.PL, Ch.RO, Mł.Ch.PL, FT-I), srebrzysto-szare, 27-09-2013, PKR.VII-14126, 5703/XXXVI/13, (UMBERTO Fala Love`a – DEEP PEARL Just Weimaraner), hod. Sylwia Mokry, wł. Sylwia Mokry – dosk. 1, CWC

Klasa championów / Champion Class

136 FLEUR Silver Friend (FCI), (Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.KL, Mł.Zw.KL), srebrzysto-szare, 17-02-2012, PKR.VII-13278, 3462/XLVIII/12, (Weimaranus (FCI) MOON OVER BROADWAY – SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna), hod. Katarzyna Jarzębska, wł. Jolanta Majewska – dosk. 2

137 ZAIDEE OF Atria Cordis, (Ch.PL, LUX, D, Lt, MK, Mł.Ch.PL, LT, SRB, PP I), srebrno-szare, 04-12-2014, PKR.VII-14837, 91767/I/14, (ONE IN A MILION Imperium Star – GRACE KELLY Atria Cordis), hod. Dorota Mikus-Koralewska, wł. Kacper Buła – dosk. 1, CWC

FCI 57 – Wyżeł węgierski krótkowłosy

Psy – Males

Klasa młodzieży / Junior Class

138 ISTWAN Cinnamon Vizsla Dream, rude, 13-05-2016, PKR.VII-15879, 13670/XXIV/16, (DOLLAR VIVES BOHEMIA – KEIRA Magyar Tim), hod. Piotr Sobczyk, wł. Małgorzata Ożóg – nb

139 SAJAN z Tałchejów, rdzawo-złote, 21-03-2016, PKR.VII-15692, 9341/XIV/16, (Gyurkovari DUHAJ – TRIZS Pepperoni Team), hod. Agnieszka Spisak, wł. Monika Węgrocka – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BOB

140 VIVAT Crazy Vizsla (FCI), rude, 08-06-2016, PKR w przygotowaniu, 13150/V/16, (DOLLAR Vives Bohemia – BONI Magyar Tim), hod. Marlena Nowicka, wł. Albina Kołodziejczyk – bardzo dobra

Klasa pośrednia / Intermediate Class

141 BREGO Pepperoni Team (FCI), rdzawo-złote, 18-03-2016, PKR.VII-15812, 10677/XVI/16, (ARANYVADASZ NIMROD (FCI) – PIRI-PIRI Pepperoni Team (FCI)), hod. Małgorzata Janiec, wł. Mariusz Wieczorek – dosk. 2

142 SARRO z Talchejow, rdzawo-złote, 21-03-2016, PKR.VII-15755, 31700/II/16, (GYURKOVARI DUHAJ – TRIZS Pepperoni Team), hod. Agnieszka Spisak, wł. Zofia Karolczyk – nb

143 VOX Crazy Vizsla, rude, 08-06-2016, PKR.VII-15849, 34142/X/16, (DOLLAR Vives Bohemia – BONI Magyar Tim), hod. Marlena Nowicka, wł. Joanna Swincow-Witt – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta / Open Class

144 ANGUS from the House of Russet Gold, rudo-złote, 14-08-2015, PKR.VII-15550, 6246/XXXVI/15, (BERT Bertoni Prague – WEGA Goniec Małopolski), hod. Malwina Wrzosek-Bednarska, wł. Andrzej Paszyna – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa / Working Class

145 HARPOL z Tałchejów, (FT-I), rdzawo-złote, 26-09-2014, PKR.VII-14798, 30808/II/14, (Chachar z Tałchejów – Tengeri Pepperoni Team (FCI)), hod. Agnieszka Spisak, wł. Eryk Sokołowski – dosk. 1, CWC

Klasa championów / Champion Class

146 Diamond Bertoni Prague, (J.Ch.CZ, SK, Ch.HR, CZ, SK, PL, G.Ch.SK, ZV I.c., PZ I.c., SZVP I.c, LZ I.c, VZ I.c.), brązowe, 14-11-2014, CLP/MOK/5075, -, (Magasparti Rutinos Csatar – Bertha z Tisnovskych reviru), hod. Dagmar Munzilova, wł. Nikola Cervenkova – dosk. 1, CWC

147 HAMAR z Tałchejów, (Ch.PL, FT-II), rdzawo-złote, 20-09-2014, PKR.VII-14839, 30846/II/14, (CHACHAR z Tałchejów – TENGERI Pepperoni Team (FCI)), hod. Agnieszka Spisak, wł. Lilianna Orzechowska – dosk. 2

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

148 Elary Majesty Thug, brązowe, 22-03-2017, CLP/MOK/5983, -, (Utazo Szives – Cranberry Majesty Thug), hod. Jana Sedova, wł. Nikola Cervenkova – w.o. 1, NMłSzwR

Klasa szczeniąt / Puppy Class

149 VARSA z Tałchejów, rdzawo-złote, 06-01-2017, PKR w przygotowaniu, 2150/XXXIX/17, (D’HUNTER z Vodneho Mlyna – PUSZTA z Tałchejów), hod. Agnieszka Spisak, wł. Agnieszka, Dariusz Spisak – w.o. 1, NSzwR

150 ZURIEN z Tałchejów, rude, 16-01-2017, PKR.VII-16334, 38375/XXII/17, (GYURKOVARI DUHAJ – NOCSKE z Tałchejów), hod. Agnieszka Spisak, wł. Anna Słowińska – w.o. 2

Klasa młodzieży / Junior Class

151 BELL Pepperoni Team, rdzawo-złote, 18-03-2016, PKR.VII-15789, 94688/I/16, (Aranyvadasz Nimrod – Piri-Piri Pepperoni Team), hod. Małgorzata Janiec, wł. Małgorzata Janiec – dosk. 1, – w.o. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

152 IVY Cinnamon Vizsla Dream, rude, 13-05-2016, PKR.VII-15796, 13623/XXIV/16, (DOLLAR Vives Bohemia – KEIRA Magyar Tim (FCI)), hod. Piotr Sobczyk, wł. Piotr Sobczyk, Iga Sobczyk – nb

Klasa pośrednia / Intermediate Class

153 CAPOEIRA Banataj Wind, (PP-I), rude, 15-05-2016, PKR.VII-16620, 4585/XI/16, (Vadaszpajtas THYMOS-ICHNOBATES – BROOKE C9H13NO3), hod. Jana Tucimova, wł. Zofia Ostrowska – dosk. 1, CWC

Klasa otwarta / Open Class

154 PUSZTA z Tałchejów, rdzawo-złote, 02-03-2015, PKR.VII-15075, 1896/XXXIX/15, (Gyurkovari DUHAJ – TRIZS Pepperoni Team), hod. Agnieszka Spisak, wł. Agnieszka, Dariusz Spisak – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS

FCI 239 – Wyżeł węgierski szorstkowłosy

Suki – Females

Klasa młodzieży / Junior Class

155 CSARDA z Tałchejów, złote, 26-07-2016, PKR.VII-16164, 2063/XXXIX/16, (LUDAS Garamparty – ASZTA z Tałchejów), hod.

Agnieszka Spisak, wł. Agnieszka, Dariusz Spisak – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BOB

FCI 202 – Wyżeł włoski krótkowłosy

Psy – Males

Klasa młodzieży / Junior Class

156 Gyorsan Venator D’Ursus, biało-pomarańczowe, 11-11-2016, PKR.VII-16621, 4586/XI/16, (Polcevera’s Ercole – Fara Di Val Ravanaga), hod. Orsolya Nagy – Kovencz, wł. Artur Frukacz – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu

Klasa pośrednia / Intermediate Class

157 ROBUR Compatriota di Bonfini, biało-pomarańczowe, 21-03-2016, PKR.VII-15875, 10681/XVI/16, (Polcevera’s Ercole – Malomkozi Almira), hod. Gabor Essosy, wł. Agnieszka Krajczyk – dosk. 1, CWC

Klasa użytkowa / Working Class

158 Cookie Monster z Polany Klapouchego, (Ch.PL, Mł.Ch.PL, FT-III), biało-pomarańczowe, 09-01-2014, PKR.VII-14627, 5903/XXXVI/14, (Bartek z Polany Klapouchego – Heinaaron Mammola), hod. Agata Leszczyńska, wł. Aleksander Zazulak – dosk. 1, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB

Suki – Females

Klasa młodzieży / Junior Class

159 Polcevera’s TURANDOT, biało-pomarańczowe, 25-08-2016, PKR.VII-16650, 96852/I/16, (Polcevera’s FRANK – Polcevera’s CONTESSA), hod. Maurizio Sodini, wł. Anna Karniewska-Murgała – dosk. 1, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJ, BOS

Klasa otwarta / Open Class

160 BRAVA Venator d’Ursus, (J.Ch.H), biało-pomarańczowe, 15-08-2015, PKR.VII-16250, 96014/I/15, (Polcevera’s ERCOLE – BONI), hod. Rajacic Aleksandar, wł. Anna Karniewska-Murgała – bardzo dobra

Klasa weteranów / Veteran Class

161 NATALE Compatriota di Bonfini, (Int.Ch., Mł.Ch.PL, Ch.PL, Mł.Zw.KL, 2xZw.KL), biało-pomarańczowe, 06-09-2008, PKR.VII-11396, 25065/VII/08, (GIOTTO – ZARINA Della Valle Santa), hod. Gabor Essosy, wł. Monika Leśniak – dosk. 1, Zwycięzca Klubu Weteran, NWwR